Скала-2 – Миколаїв. « Злива» голів у матчі дублерів і мінімальна перемога основи.
Четвер, 02 червня 2011 15:54    PDF Print E-mail
Першого червня на стрийському міському стадіоні „Сокіл” у рамках Прем’єр ліги Львівщини сезону 2010/11 років ФК „Скала-2” Моршин приймав ФК „Миколаїв”. Цього дня відбулося два матчі, а саме зустріч дублерів та дорослих колективів. Поговоримо окремо про кожен поєдинок.

Матч між дублерами обох команд розпочався о 15 годині. Футболісти не тратили час на розвідку супротивника, що зазвичай є притаманним багатьом командам, а одразу ж приступили до рішучих дій. Результатом цього був гол на 9-й хвилині у ворота „Миколаєва”. Та довго цей рахунок не протримався. Вже за три хвилини моршинці подвоїли рахунок матчу. Миколаївці відквитали один гол, та скоро перевага в два голи „Скали-2” над гостями відновилась. Здавалося б рахунок 3:1 протримається до кінця матчу, оскільки темп гри виконавців понизився. Та за дуже короткий відрізок часу дублери „Миколаєва” звели до мінімуму перевагу господарів поля, а за декілька хвилин зрівняли рахунок протистояння. Варто зазначити, що за перші 25 хвилин гри було забито 6 голів, що показує велику майстерність дублерів „Скали-2”,які вже ,можливо, незабаром зможуть претендувати на місця в основі фарм клубу „Скали” чи навіть основної команди. До кінця першого тайму гострих атак обох колективів не було помітно, гра відійшла на середину футбольного поля.

Другий тайм пройшов спокійніше, хоча „пожежі” в карних майданчиках команд все ж таки траплялися. Було неможливо пророкувати подальший хід гри, оскільки перевага була то на боці гостей поля, то на боці його господарів. Та все таки голів у другому таймі не було забито і з рахунком 3:3 команди завершили своє протистояння. До речі, дублери ФК „Скала-2” розпочали і продовжують увесь цей сезон доволі успішно і займають своє почесне місце в першій п’ятірці турнірної таблиці дублів команд Прем’єр ліги.

Цікавим та не передбачуваним видався і матч дорослих колективів Моршина та Миколаєва. Хоча перший тайм запам’ятався однією подією: призупиненням гри на 27-й хвилині матчу через зливу, в умовах якої не було можливо грати. Та незабаром дощ ущух і команди продовжили свій поєдинок. На 23-йхвилині зустрічі гравець „Миколаєва” увірвався з лівого флангу в штрафний майданчик „Скали-2”та, на щастя, цей момент не увінчався успіхом. Втратили свій момент миколаївці і на 33-й хвилині, коли не змогли довести до кінця непоганий момент для взяття воріт. Та більш жодного небезпечного моменту до кінця першої 45-хвилинки не виникало поблизу воріт колективів.

Другий тайм розпочався з активних дій виконавців обох команд. Слід відзначити неадекватні дії арбітра на 55-й хвилині зустрічі, коли миколаївець грубо сфолив проти гравця „Скали-2” поряд карного майданчику гостей. Та на диво суддя не застосував жодних санкцій стосовно цього моменту, призначивши тільки вільний удар від воріт „Миколаєва”. Та найбільш влилась в пам’ять восьма десятихвилинка, впродовж якої футболісти господарів повинні були не раз відкривати рахунок. На 73-й хвилині Богдан Скоцький гарматним пострілом зі штрафного попав у стінку, що пом’якшило удар. Після цього „Миколаїв” поступово почав набирати оберти і на 80-й хвилині також прогавив свій шанс на взяття воріт суперника. На 88-й хвилині ударом через себе повинен був відзначатись 14-й номер „Миколаєва”, але „круглий” ніяк не хотів влітати в ворота ні однієї ні другої команди.

Так завершися основний час гри. На 1-й компенсованій до другого тайму хвилині миколаївець сфолив проти моршинця буквально на лінії свого штрафного майданчику,та суддя вперто призначив штрафний. Удар видався не сильним, але навіть численні добивання не принесли своїх плодів,а м’яч в деяких моментах був на лінії воріт. Тут взяла гору феноменальна реакція воротаря „Миколаєва”. Та все ж „Скала-2” добилася свого! Після прострілу з правого флангу в карний майданчик гостей моршинський колектив таки реалізував свій момент і отримав мінімальну перевагу над „Миколаєвом”. Тут недбало зіграв один із захисників гостей, котрий легко міг призупинити рух м’яча. Звісно, миколаївці мали моменти на 92-й та 95-й хвилинах та реалізувати їх не вдалося. Отже в цьому турі дублери команди набрали один заліковий пункт ,а дорослий колектив три ,що в підсумку принесло чотири очки в загальнокомандний залік.