ДЮФЛ. 15 тур. 4 очки в загальнокомандний залік
Вівторок, 24 травня 2011 16:10    PDF Print E-mail
U-17. «Скала» Моршин – СДЮШОР Тернопіль. Тернопіль поїхав ні з чим.
Минулих вихідних відбувся черговий тур у ДЮФЛ України. На своєму домашньому стадіоні футболісти «Скали» приймали однолітків з Тернополя.
Домашні трибуни гнали юних моршинців вперед з перших хвилин. І це дало свої результати на 6 хвилині, коли Роман Швед (на фото з лівого боку) забив гол. Цей гол додав нашим хлопцям впевненості у своїх силах. І вже за декілька хвилин рахунок подвоїв Микита Зайченко(на фото з правого боку), який вийшов на побачення з воротарем тернополян та переграв його. За рахунку 2:0 закінчилася перша половина.

2-й тайм також розпочався з атак господарів поля. У цьому таймі ще двічі моршинці залишали автографи у воротах суперника. На початку другого тайму пройшла стрімка атака правим флангом і відбувся простріл у штрафний майданчик, де найкраще зорієнтувався Гребенюк Павло (на фото з лівого боку), який і вколотив м’яча у сітку воріт суперника. «Скала» на цьому не зупинилась. Тренер вдався до цілого ряду замін, давши пограти всім, хто є в нього в обоймі. Найактивнішим виявився Михайло Габуда, проте забити судилось не йому, а Івану Созанському (на фото з правого боку), який зі штрафного удару, з метрів 18, перекинувши стінку, «зняв павутину» з тернопільських воріт.

Отож 4:0 на користь «Скали» і це був найкращий подарунок від підопічних своєму тренеру на його день народження.
Ця перемога дала змогу піднятися на 5 сходинку турнірної таблиці.

U-15. Перемога була так близько або вирішальні перші і останні хвилини.
Говорячи про цей матч, слід відмітити, що він проходив у рівній боротьбі і, переважно, у центрі поля, а коли виникали загрози біля одних чи других воріт, свою майстерність демонстрували воротарі обох команд.
В свою чергу, перший гол було забито на перших хвилинах, коли вдало розіграний кутовий удар, через невдало обрану позицію воротаря тернополян, вдало замкнув Едуард Олексин (на фото). Другий і останній голи забили на останній хвилині, чи навіть секунді, коли навіс зі штрафного удару замкнув хтось із тернополян.

Ця команда з 12 очками посідає останню сходинку в своїй групі.