"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2007 Р. Н.
Четвер, 18 квітня 2019 18:30   

"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2007 Р. Н.

Група А                        турнірні таблиці/1етап/

Назва команди

результати

очки

1

 ФЦ «Скала»1Стрий

 

1:0

2:0

1:4

1:0

3:0

1:1

2:0

16

2

«Фортеця» Кам.-Подільський

0:1

 

0:0

3:2

0:0

4:0

1:0

3:1

14

3

«ЛицарГАЛ-КАТ»1Львів

0:2

0:0

 

2:1

1:1

1:0

3:1

1:0

14

4

 ДЮСШ Жидачів

4:1

2:3

1:2

 

0:0

4:0

2:1

2:0

13

5

 «Енергетик» Нетішин

0:1

0:0

1:1

0:0

 

0:0

2:0

2:1

10

6

«Спортовець»Трускавець

0:3

0:4

0:1

0:4

0:0

 

3:1

1:1

5

7

ДЮСШ Надвірна

1:1

0:1

1:3

1:2

0:2

1:3

 

0:0

2

8

ДЮСШ Стрий

0:2

1:3

0:1

0:2

1:2

1:1

0:0

 

2

Група В

Назва команди

результати

очки

1

ДЮСШ«Янтар»Новояворівськ

 

3:1

2:0

1:3

1:0

1:1

6:0

8:0

  16

2

ДЮФК«Ігровець»Калуш

1:3

 

1:1

1:0

1:0

8:1

2:0

6:0

16

3

«Новатор»Хмельницький

0:2

1:1

 

3:0

5:0

3:1

8:0

3:1

16

4

ДЮСШ Дрогобич

3:1

0:1

0:3

 

3:0

1:0

4:1

4:0

15

5

«Лідер» Червоноград

0:1

0:1

0:5

0:3

 

4:0

4:0

3:1

9

6

ДЮСШ Долина

1:1

1:8

1:3

0:1

0:4

 

2:1

3:0

7

7

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

0:6

0:2

0:8

1:4

0:4

1:2

 

2:0

3

8

ФЦ «Скала» 2Стрий

0:8

0:6

1:3

0:4

1:3

0:3

0:2

 

0

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

П’ятниця 05 квітня

Група А                                                         Груповий етап /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

10:00

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

3:0

«Спортовець»Трускавець

10:35

 

А

ДЮСШ Стрий

0:2

ДЮСШ Жидачів

11:10

 

А

ДЮСШ Надвірна

1:1

ФЦ «Скала» 1 Стрий

11:45

 

А

ДЮСШ Стрий

1:1

«Спортовець»Трускавець

12:20

 

А

ДЮСШ Надвірна

1:2

ДЮСШ Жидачів

13:00

 

А

«Фортеця» Кам.-Подільський

0:0

«Енергетик» Нетішин

13:35

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

2:0

ДЮСШ Стрий

14:10

 

А

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

3:1

ДЮСШ Надвірна

14:45

 

А

ДЮСШ Жидачів

2:3

«Фортеця» Кам.-Подільський

15:20

 

А

«Енергетик» Нетішин

1:1

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

16:00

 

А

«Фортеця» Кам.-Подільський

0:0

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

Група В                                                                  Груповий етап /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

10:00

 

В

ДЮСШ Дрогобич

4:0

ФЦ «Скала» 2 Стрий

10:35

 

В

ДЮФК«Ігровець» Калуш

1:3

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

11:10

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:2

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

11:45

 

В

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

1:3

ДЮСШ Дрогобич

12:20

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:6

ДЮФК«Ігровець» Калуш

13:00

 

В

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

1:0

«Лідер» Червоноград

13:35

 

В

ДЮСШ Долина

2:1

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

14:10

 

В

ДЮФК«Ігровець» Калуш

1:1

«Новатор» Хмельницький

14:45

 

В

«Новатор» Хмельницький

8:0

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

15:20

 

В

«Лідер» Червоноград

4:0

ДЮСШ Долина

16:00

 

В

«Новатор» Хмельницький

5:0

«Лідер» Червоноград

 

 

 

 

 

Субота     06 квітня

Група А                                                         Груповий етап /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

8:30

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

1:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

9:00

 

А

ДЮСШ Надвірна

0:2

«Енергетик» Нетішин

9:35

 

А

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

0:2

ФЦ «Скала» 1 Стрий

10:10

 

А

«Спортовець»Трускавець

3:1

ДЮСШ Надвірна

10:45

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

1:4

ДЮСШ Жидачів

11:20

 

А

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

1:0

«Спортовець»Трускавець

11:50

 

А

«Фортеця» Кам.-Подільський

3:1

ДЮСШ Стрий

12:25

 

А

ДЮСШ Жидачів

4:0

«Спортовець»Трускавець

13:00

 

А

«Енергетик» Нетішин

2:1

ДЮСШ Стрий

13:30

 

А

«Спортовець»Трускавець

0:4

«Фортеця» Кам.-Подільський

14:00

 

А

ДЮСШ Жидачів

0:0

«Енергетик» Нетішин

14:30

 

А

ДЮСШ Надвірна

0:0

ДЮСШ Стрий

 

 

 

 

 

Група В                                                                  Груповий етап /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

8:30

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:3

«Новатор» Хмельницький

9:00

 

В

ДЮСШ Долина

0:1

ДЮСШ Дрогобич

9:35

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:8

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

10:10

 

В

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

1:4

ДЮСШ Дрогобич

10:45

 

В

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

2:0

«Новатор» Хмельницький

11:20

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:3

ДЮСШ Долина

11:50

 

В

ДЮСШ Дрогобич

3:0

«Лідер» Червоноград

12:25

 

В

ДЮФК«Ігровець» Калуш

8:1

ДЮСШ Долина

13:00

 

В

ДЮСШ Дрогобич

0:3

«Новатор» Хмельницький

13:30

 

В

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

0:2

ДЮФК«Ігровець» Калуш

14:00

 

В

ДЮСШ Долина

1:1

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

14:30

 

В

«Лідер» Червоноград

1:0

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

 

 

Неділя            07 квітня

Група А                                                               Груповий етап  /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

9:00

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

1:0

«Енергетик» Нетішин

9:35

 

А

«Фортеця» Кам.-Подільський

1:0

ДЮСШ Надвірна

10:10

 

А

ДЮСШ Стрий

0:1

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

10:45

 

А

«Енергетик» Нетішин

0:0

«Спортовець»Трускавець

11:15

 

А

ДЮСШ Жидачів

1:2

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

Група В                                                                  Груповий етап  /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

9:00

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:3

«Лідер» Червоноград

9:35

 

В

ДЮСШ Дрогобич

0:1

ДЮФК«Ігровець» Калуш

10:10

 

В

ДЮСШ Долина

1:3

«Новатор» Хмельницький

10:45

 

В

ДЮФК«Ігровець» Калуш

1:0

«Лідер» Червоноград

11:15

 

В

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

6:0

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

фінальний етап  /2етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

11:20

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:5

ДЮСШ Стрий

 

 

А

«ЛицарГАЛ-КАТ»2Львів

0:2

ДЮСШ Надвірна

12:00

 

В

ДЮСШ Долина

0:2

«Спортовець»Трускавець

 

 

А

«Енергетик» Нетішин

3:4

«Лідер» Червоноград

12:35

 

В

ДЮСШ Дрогобич

4:0

ДЮСШ Жидачів

 

 

А

«Новатор» Хмельницький

2:0

«ЛицарГАЛ-КАТ»1 Львів

13:10

 

В

ДЮФК«Ігровець» Калуш

2:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

 

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

1:0

ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ

 

НОМІНАЦІЇ:

КРАЩИЙ ВОРОТАР ТУРНІРУ: Кулик Максим ДЮФК«Ігровець» Калуш;

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ТУРНІРУ: Баляс Степан ДЮСШ«Янтар» Новояворівськ;

КРАЩИЙ НАПАДНИК ТУРНІРУ: Теплюк Ілля «Фортеця» Кам.-Подільський;

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРНІРУ: Балик Андрій ФЦ «Скала»  Стрий