ФК «Скала» братиме участь в «Весняному Кубоку ДЮФЛІФО – 2019»
Четвер, 28 лютого 2019 09:28   

З 4 по 9 березня 2019 року в м. Івано-Франківськ відбудеться футбольний турнір «Весняний Кубок ДЮФЛІФО – 2019», 

в якому візьмуть участь 2 команди ФК «Скала».

 

Склад учасників "Весняний Кубок ДЮФЛІФО – 2019" U-16 виглядає так:

 1.ФК "Скала" Моршин U-16

2. ФК "Скала" Моршин U-15

3.СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ

4.ДЮСШ №3 Івано-Франківськ

5.ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

6.ДЮСШ Долина

7.ДЮСШ Калуш

8.ФК "Варатик" Коломия

9.ДЮСШ Тернопіль

 

Всі учасники розподілені на 3 групи:

Група А

1. ФК "Скала" Моршин U-16

2. ДЮСШ Калуш

3. ДЮСШ №3 Івано-Франківськ

Група Б

1. СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ

2. ДЮСШ Долина

3. ДЮСШ Тернопіль

Група В

1. ФК "Скала" Моршин U-15

2. ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

3. ФК "Варатик" Коломия

 

Календар турніру "Весняний Кубок ДЮФЛІФО – 2019" U-16

4-9 березня 2019 р., м. Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"

Груповий етап

Група А

1 тур, 04.03 (пн) ФК "Скала" Моршин U-16– ДЮСШ №3 Івано-Франківськ /10:00/

2 тур, 05.03 (вт) ФК "Скала" Моршин U-16 – ДЮСШ Калуш /10:00/

3 тур, 06.03 (ср) ДЮСШ Калуш – ДЮСШ №3 Івано-Франківськ /11:30/

Група Б

1 тур, 04.03 (пн) СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ – ДЮСШ Тернопіль /13:00/

2 тур, 05.03 (вт) СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ – ДЮСШ Долина /13:00/

3 тур, 06.03 (ср)  ДЮСШ Долина – ДЮСШ Тернопіль /13:00/

 Група В

1 тур, 04.03 (пн) ФК "Скала" Моршин U-15– ФК "Варатик" Коломия /11:30/

2 тур, 05.03 (вт) ФК "Скала" Моршин U-15 – ДЮФК "Ніка-05" ІваноФранківськ /11:30/

3 тур, 06.03 (ср) ДЮФК "Ніка-05" ІваноФранківськ – ФК "Варатик" Коломия /10:00/


 

Фінальний етап

Група 3 (7-9 місця)

1 тур, 07.03 (чт) 3А – 3В /10:00/

2 тур, 08.03 (пт)3А – 3Б /10:00/

3 тур, 09.03 (сб) 3Б – 3В /10:00/

Група 2 (4-6 місця)

1 тур, 07.03 (чт) 2А – 2В /11:30/

2 тур, 08.03 (пт) 2А – 2Б /11:30/

3 тур, 09.03 (сб) 2Б – 2В /11:30/

Група 1 (1-3 місця)

1 тур, 07.03 (чт) 1А – 1В /13:00/

2 тур, 08.03 (пт) 1А – 1Б /13:00/

3 тур, 09.03 (сб) 1Б – 1В /13:00/

 

09.03 (сб), 14:30 – Урочиста церемонія нагородження та закриття турніру