13.04.2011 - 3 тур Прем’єр-ліга Львівщини
Середа, 13 квітня 2011 15:44    PDF Print E-mail
Гра юнацьких команд проходила під постійним контролем господарів поля. Проводячи атаку за атакою та показуючи злагоджені дії в обороні, “Скала” відкрила рахунок вже на 10-ій хвилині матчу. Гол в активі Михайла Габуди. Після забитого м’яча господарі не зупинились і продовжили атакувати. На 28-ій хвилині Віталій  Соколинський перевірив на міцність перекладину воріт суперника. Другий тайм також пройшов за відчутної переваги юних моршинців, яка втілилась у другий забитий м’яч. На 68-ій хвилині матчу на передачу Івана Созанського відгукнувся Микита Зайченка і спокійно поклав круглого у протилежний від воротаря кут воріт. Свисток арбітра зафіксував заслужену перемогу господарів з рахунком 2:0.

Матч дорослих складів розпочався для моршинців на позитивній ноті. Вже в дебюті гри, на 12-ій хвилині, сольний прохід капітана команди Романа Копистинського недозволеним прийомом зупинив воротар ”Руху“, за що арбітр призначив пенальті. Роман, чітко виконавши цей удар, відкривши рахунок у матчі. Такий перебіг подій на полі явно не влаштовував гостей і вже на 18-ій хвилині вони відновили рівновагу. Після ряду помилок в обороні господарі пропустили ще 3 м’ячі. За чотири хвилини до закінчення першого тайму найактивніший у “Скали” Юрій Голіней чудовим ударом у верхній кут воріт відквитав один м’яч. Друга половина гри пройшла під диктовку гостей. Команда Винник провела ряд гострих атак і зуміла забити ще 2 м’ячі. На 78-ій хвилині вдруге відзначився Роман Копистинський, закінчивши лік забитим м’ячам в цьому матчі. 3:6 і команда ”Рух“ продовжує лідирувати в Чемпіонаті Львівщини не втративши  жодного очка.