10.04.2011 - Матч Скала - Волинь U-16
Неділя, 10 квітня 2011 14:45    PDF Print E-mail
10.04.2011р. розпочалося II-ге коло ДЮФЛ України. Команда «Скала», м. Моршин на своєму полі приймала команду «Волинь», м. Луцьк.

Команда «Скала» виступила в такому складі: воротар – Янко В.; захисники: Бицкало В., Цівка О., Гладунець Є., Стасюк П.; півзахисники: Желіско А., Богаткін Н., Пітел С.; нападники: Шевченко Б., Лазаренко В., Голей А.

Гра розпочалася при несприятливих погодніх умовах. Вже на 4′ Голей, після комбінації з лівого флангу, забив гол. На 17′ все той же Голей потужним ударом подвоїв рахунок, граючи проти сильного вітру. Третій м’яч, після чудової комбінації в стилі Барселони, забив Пітел. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0.

Після перерви на 45′ через неуважність захисників, з кутового удару «Скала» пропустила гол. Рахунок став 3:1 на користь «Скали». На 48′ - після хорошої комбінації, Голей з лівого флангу пробив по воротах «Волині», однак воротар відбив цей удар прямо на Лазаренка, який і забив гол в пусті ворота. Рахунок став 4:1.

Продемонструвавши якісну, змістовну гру, футболісти О. Войтюка переграли грізного суперника «Волинь» з м. Луцька з рахунком 4:1.