"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2010 Р. Н.
Четвер, 18 квітня 2019 19:19   

 "МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2010 Р. Н.

Група А                        турнірні таблиці/1етап/

Назва команди

результати

очки

1

Стебник «Вікторія»

 

3:2

2:2

4:2

5:0

1:0

6:0

8:1

19

2

ДЮСШ Городенка

2:3

 

1:0

1:0

3:1

1:1

5:0

9:0

16

3

ФК Сокаль

2:2

0:1

 

2:1

2:0

3:0

2:0

14:0

16

4

ФЦ «Скала» 1 Стрий

2:4

0:1

1:2

 

2:1

4:0

9:2

12:0

12

5

 ФЦ «Скала» 2Стрий

0:5

1:3

0:2

1:2

 

0:0

6:0

4:2

7

6

«Вікторія»Старокостянтинів

0:1

1:1

0:3

0:4

0:0

 

0:0

4:2

5

7

Моршин «Скала»

0:6

0:5

0:2

2:9

0:6

0:0

 

8:2

4

8

 ДЮСШ Долина

1:8

0:9

0:14

0:12

2:4

2:4

2:8

 

0

 

 

 КАЛЕНДАР МАТЧІВ

           2010

П’ятниця 12 квітня

                Груповий етап /1етап/

Час

команда

рахунок

команда

11:00

 

Моршин «Скала»

2:9

ФЦ «Скала» 1 Стрий

11:30

 

ДЮСШ Долина

2:4

«Вікторія»Старокостянтинів

12:00

 

Моршин «Скала»

0:2

ФК Сокаль

12:30

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

4:0

«Вікторія»Старокостянтинів

13:00

 

ФК Сокаль

14:0

ДЮСШ Долина

13:30

 

Стебник «Вікторія»

1:0

«Вікторія»Старокостянтинів

14:00

 

ДЮСШ Долина

0:12

ФЦ «Скала» 1 Стрий

14:30

 

«Вікторія»Старокостянтинів

1:1

ДЮСШ Городенка

15:00

 

Стебник «Вікторія»

2:2

ФК Сокаль

15:30

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:2

ФЦ «Скала» 1 Стрий

16:00

 

Стебник «Вікторія»

3:2

ДЮСШ Городенка

16:30

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

6:0

Моршин «Скала»

17:00

 

ДЮСШ Городенка

1:0

ФК Сокаль

17:30

 

Моршин «Скала»

0:6

Стебник «Вікторія»

 

 

 

 

Субота 06 квітня

                Груповий етап /1етап/

Час

команда

рахунок

команда

8:30

 

Моршин «Скала»

0:0

«Вікторія»Старокостянтинів

9:00

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

0:1

ДЮСШ Городенка

 9:30

 

Моршин «Скала»

8:2

ДЮСШ Долина

10:00

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:2

ФК Сокаль

10:30

 

ДЮСШ Городенка

9:0

ДЮСШ Долина

11:00

 

«Вікторія»Старокостянтинів

0:3

ФК Сокаль

11:30

 

ДЮСШ Долина

2:4

ФЦ «Скала» 2 Стрий

12:00

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

1:2

ФК Сокаль

12:30

 

Стебник «Вікторія»

5:0

ФЦ «Скала» 2 Стрий

13:00

 

ДЮСШ Городенка

5:0

Моршин «Скала»

13:30

 

«Вікторія»Старокостянтинів

0:0

ФЦ «Скала» 2 Стрий

14:00

 

ДЮСШ Долина

1:8

Стебник «Вікторія»

14:30

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:3

ДЮСШ Городенка

15:00

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

2:4

Стебник «Вікторія»

Закриття 15:30

 

НОМІНАЦІЇ:

КРАЩИЙ ВОРОТАР ТУРНІРУ: Коваль Богдан ФЦ «Скала»  Стрий;

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ТУРНІРУ: Максим’юк Михайло ДЮСШ Городенка;

КРАЩИЙ НАПАДНИК ТУРНІРУ: Гайдук Данило ФК Сокаль

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРНІРУ: Дзюринець Олег Стебник «Вікторія»