XX МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. «СКАЛА» U-17 ЗІГРАЄ В ГРУПІ 13
Вівторок, 22 січня 2019 19:17   

Комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області затвердив склад груп 

XX традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста. На попередньому етапі команди розподілено на чотирнадцять груп – по чотири у кожній.

 ФК «Скала» на цих змаганнях представлятимуть підопічні Мостового Руслана команда «Скала U-17».

 «Скала» U-17 виступатиме у групі «13», де також гратимуть «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір); «Пульс-Авангард» (Жидачів); ФК «Тартак» (Підбуж).

   

 Всі матчі за участю команди «Скала U-17» і їх суперників по групі відбуватимуться на тренувальній базі ФК «Скала» в с. Довгому.

Склади усіх груп:

ГРУПА 1

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Нива» (Тернопіль); ФК «Енергетик» (Добротвір); ФК «Старт» (Розворяни); ФК «Жупан» (Винники) 

 

ГРУПА 2

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Львів U-19»; «Юність» (Гійче); ФОК «Городок»; ФК «Старт» (Зимна Вода)

 

ГРУПА 3

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Волинь U-19» (Луцьк); ФК «Динамо U-19» (Львів); ФК «Руданці»; ФК «Нива»(Дубляни)

 

ГРУПА 4

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Юність» (Верхня Білка); СФК «Кордія» (Муроване); ФСК «Яворів»; ФК «Сокіл» (Великі Глібовичі)

 

ГРУПА 5

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

СКК «Демня»; ФК «Скеля» (Жовква/Крехів); ФК «Темп-2» (Відники); «ЛУФК- U-17» (Львів)

 

ГРУПА 6

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Миколаїв»; ФК «Корміл» (Давидів); ФК «Шпиль» (Шпильчина); «Ультрас-Карпати» (Львів)

 

ГРУПА 7

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир);  ФК «Карпати» (Кам'янка-Бузька); «Лео-Кераміка» (Неділиська/Львів); ФК «Арламівська Воля/Хоросниця»

 

ГРУПА 8

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Локомотив» (Рава-Руська); ФК «Темп» (Відники); «Босота» (Чорнушовичі), «Вишня» (Судова Вишня)

 

ГРУПА 9

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ЛСК «Погонь» (Львів); ФК «Гал-Кат-Зубр» (Зубра); ФК «Легінь» (Брюховичі); ФК «Вовчатичі»

 

ГРУПА 10

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Мостиська»; «Луцьксантехмонтаж 536» (Луцьк); ФК «Львів U-17»; ФК «Ураган» (Перемишляни)

 

ГРУПА 11

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Гірник» (Новояворівськ); ФК «Агрон-ОТГ» (Великі Гаї); ФК «Сокіл» (Сокільники); «Карпати U-17» (Львів)  

 

ГРУПА 12

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

ФК «Самбір»; ФК «Вікторія» (Трускавець); КСК «Берездівці»; ФК «Будівельник-УкрТрансГаз» (Пукеничі)

 

ГРУПА 13

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям) 

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір); «Пульс-Авангард» (Жидачів); ФК «Тартак» (Підбуж); «Скала U-17» (Моршин)

 

ГРУПА 14

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

МФК «Галичина» (Дрогобич); СКК «Пісочна»; «УГВ-Сервіс» (П’ятничани); «Газовидобувник» (Вівня)

 

Старт групового етапу заплановано на суботу, 26-те січня.

 

Про календар ігор ФК «Скала U-17» буде повідомлено згодом.

 

А в суботу 26 січня команда ФК «Скала U-17» на НТБ в с. Довгому проведе товариську гру проти команди «Енергетик БГУ» Білорусь. Початок матчу о 12:00.