ДЮФЛ УКРАЇНИ. ПОВТОРНІ СТИКОВІ МАТЧІ. «СКАЛА» U-14 ТА U-15 ГРАТИМУТЬ У ФІНАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ
Субота, 09 червня 2018 16:26

9 червня дві команди Академії футболу «Скала» провели повторні стикові поєдинки за право виходу до фінального турніру

Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України проти двох команд з Вінниці.

U-14. «Прем`єр-Нива» (Вінниця) – АФ «Скала» (Моршин) – 1:0 (1:0)

9 червня 2018 р. 11 год. м. Вінниця. Стадіон СК «Нива». Сонячно. 26 градусів. Арбітр: Андрій  Гончарук (Київ). Асистенти арбітра: Артем Голік (Київ) та Юрій Гординський (Київ). Спостерігач арбітражу ФФУ: Андрій Папірович (Хмельницький).

«Скала»: 92. Руслан Гребеняк (1. Мирослав Синяк, 52), 99. Олександр Кучинський, 3. Вадим Демко, 9. Сергій Варварич, 5. Андрій Романович, 7. Назар Русяк-к. (27. Віталій Сумка, 55),  8. Марко Кицун (2. Данило Чубатюк, 50), 11. Денис Почапський (69. Олександр Ніколишин, 50), 18. Олександр Божескул (31. Владислав Приходько, 40), 10. Олег Іванус (4. Владислав Климак, 49), 13. Олександр Кущ-Василишин (77. Іван Ганяк, 47).

Тренер – Денис Черняєв.

Вилучення: Олександр Кучинський (49-друге попередження).

Після першого поєдинку, у якому 2 червня у Моршині хлопці Дениса Черняєва буквально розтрощили переможця першої групи – однолітків із вінницької «Прем`єр-Нива» - 4:0, стало зрозумілим, що лише диво завадить «Скалі» вийти до фінальної частини. Дива не сталося і вихованці моршинської Академії футболу «Скала» прогнозовано гратимуть серед вісімки найкращих команд країни, де й буде розіграно звання чемпіона України серед команд U-14.

Післяматчевий коментар старшого тренера «Скали» U-14 Дениса Черняєва:

- Перший тайм нам не вдався. Хлопці ніяк не могли пристосуватися до газону із штучним покриттям, де багато гуми і є своєрідний відскок м`яча. Тому конструктиву у першій половині зустрічі у нас було мало. Господарі забили гол, який, як показали подальші події, виявився єдиним у зустирічі, на останніх хвилинах першого тайму. На 28-й хвилині ми заробили право на кутовий, після розіграшу якого «обрізався» в центрі поля Олег Іванус. Партнери не встигли підстрахувати і гравець вінницької команди вийшов сам-на-сам з Гребеняком і відкрив рахунок.

Після перерви «Скала» грала краще і було кілька хороших моментів для того, щоб не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед, однак підвела реалізація. Хвилин за десять до кінця регламентованого часу другого тайму ми залишилися в меншості. За друге попередження достроково поле змушений був покинути правий захисник Олександр Кучинський. Після вилучення зробили деяку ротацію, зокрема вийшли захисники Чубатюк та Климак. А трохи пізніше, коли вже стало зрозумілим, що вінниччанам не вдасться зрівняти рахунок, я дав пограти всім гравцям, які були заявлені на цю гру. Адже нам важливо, щоб усі хлопці мали ігрову практику для подальшої участі у фінальній частині в Щасливому.

НІЧИЯ, ЯКА РІВНОЦІННА ПЕРЕМОЗІ…

U-15. ВОДЮСШ (Вінниця) – АФ «Скала» (Моршин) – 0:0

9 червня 2018 р. 14 год. м. Вінниця. Стадіон СК «Нива». Сонячно. 27 градусів. Арбітр: Роман Галіцин (Київ). Асистенти арбітра: Андрій Лікаренко (Київ) та Олександр Капленко (Київ). Спостерігач арбітражу ФФУ: Олександр Подгорчук (Бердичів).

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 23. Назарій Гаврилюк, 44. Максим Дячук (2. Павло Гілка, 13), 4. Юрій Ситор, 12. Мар`ян Фарина, 15. Віталій Гренда, 9. Максим Бомащук, 74. Роман Тимчук (14. Юрій Вітрів, 59),  8. Владислав Бучакчийський-к., 6. Олег Данило (22. Святослав Герман, 36), 11. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Услід за на рік молодшими колегами, забезпечили собі право грати серед вісімки найкращих команд України у своїй віковій групі й хлопці Івана Кованди. Після вольової перемоги тиждень тому у першій грі в Моршині (2:1), повторний матч у Вінниці закінчився «сухою» нічиєю. Гра проходила на полі зі штучним покриттям при спекотній погоді і була дуже важкою і напруженою до фінального свистка. До того ж не могла взяти участь у цьому поєдинку «ударна артилерія» моршинців: Ілля Суботін та Артур Микитишин. Саме через це, зокрема, на правому фланзі атаки діяв… номінальний центрбек Олег Данило, якого після перерви замінив Святослав Герман. А тут ще в дебюті матчу зламався центральний захисник Максим Дячук, якому наступили на п`яту… Словом, у цьому поєдинку все міг вирішити один забитий м`яч, однак обійшлося без голів, хоча нагоди були як у «Скали», так і в ВОДЮСШ. Зокрема, ще у першому таймі моршинці могли забивати після подачі з кутового, однак удар головою Гренди був трохи неточним. У схожій ситуації вже у другому таймі з двох метрів головою не влучив Слободян. Натомість, треба відзначити й воротаря «Скали» Даниїла Корнієнка, який виручав команду в кількох моментах. У підсумку, закономірна нічия, а це означає, що вперше в історії Академії футболу «Скала» ми вже маємо двох фіналістів. А завтра є ще один стиковий матч 16-річних команд…

Нагадаємо, фінальна частина команд U-14 та U-15 відбудеться в селищі Щасливе під Києвом. Наймолодші учасники ДЮФЛ гратимуть з 14 по 23 червня, а 15-річні команди протягом 23 червня – 2 липня.