29.03.2011 - Дитячий футбол
Tuesday, 29 March 2011 16:12   

Юні гравці ФК «Скала» (Моршин) – віце-чемпіони міжнародного турніру 2011 року.

З 24 по 27 березня у м. Мукачево пройшов V міжнародний дитячий турнір з футболу у шести вікових групах (1996, 1997, 1998, 1999, 2000 та 2001 р. н. ) присвячений світлій пам’яті Віктора Ковача.  Юні «зірки» футбольного клубу «Скала» (Моршин) виступали на цьому турнірі у віковій групі серед дітей 1998 р. н.  Хотів би відзначити, що участь у цьому турнірі взяли вісім команд: група «А» - «Скала» (Моршин), «Локомотив» (Київ), «СДЮШОР» (Ужгород), «Юніор» (Саки); група»Б» - «ДЮФК» (Мукачево), «Арсенал» (Київ), «ДЮСШ» (Калуш) та «Хілд Любомир» (Ставище).

У своїй підгрупі юні моршинські футболісти продемонстрували видовищну та комбінаційну гру і по праву посіли перше місце. Ось як провели свої матчі у групі юні гравці ФК «Скала» (Моршин):

ФК «Скала» – «Локомотив» 1:0 (Ігор Лохно);
«Скала» – СДЮШОР 1:1 (Даниїл Велігурський),
«Скала» – «Юніор» 2:0 (Ігор Лохно, Віталій Теплий).

У півфіналі на підопічних Бориса Велігурського очікували футболісти калушського ДЮСШ. Забивши три м’ячі (Максим Білас, Юрій Дівчур, Олег Староста) у ворота своїх візаві  і не пропустивши у своїх жодного, моршинські футболісти вийшли у фінал. Фінальна гра стала окрасою дитячого міжнародного турніру, у якій юним гравцям ФК «Скала» протистояли господарі змагання – ДЮФК «Мукачево». Слід відзначити, що обидві команди мали по декілька моментів для взяття воріт, але чудова гра воротарів не дозволила їм це зробити. Отож, основний час закінчився унічию – 0:0. А у серії 11-ти метрових вправнішими виявилися господарі турніру, які і стали його переможцями. Гравці ФК «Скала» (Моршин) посіли друге місце, а третє виборола команда СДЮШОР (Ужгород).
ФК «Скала» (на фото) була представлена на цьому турнірі 17-ма футболістами: воротарі – Юрій Черевко, Андрій Телько; захисники – Олег Грицик, Роман Ільницький, Максим Кривошеєв, Олег Коблянський, Роман Кузів, Іван Білозор; півзахисники – Валерій Сад (к), Максим Білас, Віталій Теплий, Олег Староста, Юрій Дівчур; нападники – Даниїл Велігурський, Ігор Лохно, Віталій Кузів, Микита Велігурський. Тренер – Борис Велігурський.

Організатори турніру визначили кращих з кращих. Дуже приємно, що у номінації «кращий півзахисник» став капітан ФК «Скала» (Моршин) Валерій Сад.

Переможці та призери V дитячого міжнародного турніру були нагороджені кубками, медалями, дипломами, а кращі у номінаціях - цінними призами.

Михайло Олійник. Фото Бориса Велігурського