"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2009 Р. Н.
Thursday, 18 April 2019 19:13   

 "МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2009 Р. Н.

Група А                        турнірні таблиці/1етап/

Назва команди

результати

очки

1

 ФЦ «Скала» 1 Стрий

 

3:1

3:1

5:1

9:1

9:1

6:1

18

2

ФК «Львів» 2

1:3

 

2:0

2:2

5:2

9:2

5:0

12

3

ДЮСШ Дунаївці

1:3

0:2

 

2:0

1:0

7:1

3:0

12

4

СДЮШОР Львів

1:5

2:2

0:2

 

1:2

2:1

2:0

7

5

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

1:9

2:5

0:1

2:1

 

0:3

2:0

6

6

ДЮСШ Новий Розділ

1:9

9:2

1:7

1:2

3:0

 

2:2

4

7

 ДЮСШ Жидачів

1:6

0:5

0:3

0:2

0:2

2:2

 

1

Група Б

Назва команди

результати

очки

1

ФК «Львів» 1

 

1:0

4:2

3:0

3:0

3:3

7:1

16

2

«Лідер» Червоноград

0:1

 

2:1

3:0

1:0

1:0

4:0

15

3

ДЮСШ Долина

2:4

1:2

 

4:7

4:1

3:1

5:1

9

4

«Фортеця» Кам.-Подільський

0:3

0:3

7:4

 

0:0

0:0

2:0

8

5

ДЮСШ Дрогобич

0:3

0:1

1:4

0:0

 

3:1

2:1

7

6

ФК «Миколаїв»

3:3

0:1

1:3

0:0

1:3

 

7:0

5

7

ФЦ «Скала» 2Стрий

1:7

0:4

1:5

0:2

1:2

0:7

 

0

 

 

 КАЛЕНДАР МАТЧІВ

           05 квітня

П’ятниця

                Груповий етап /1етап/

Час

група

команда

рахунок

команда

10:30

 

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

9:1

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

11:00

 

 

ФК «Львів» 2

9:2

ДЮСШ Новий Розділ

11:25

 

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

5:1

СДЮШОР Львів

11:50

 

 

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

2:5

ФК «Львів» 2

12:15

 

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:7

ФК «Львів» 1

12:40

 

 

ФЦ «Скала» 1 Стрий

3:1

ФК «Львів» 2

13:10

 

 

ДЮСШ Новий Розділ

3:0

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

13:35

 

 

ФК «Львів» 1

3:0

ДЮСШ Дрогобич

14:00

 

 

«Лідер» Червоноград

4:0

ФЦ «Скала» 2 Стрий

14:25

 

 

ДЮСШ Дрогобич

1:4

ДЮСШ Долина

14:50

 

 

ДЮСШ Новий Розділ

1:2

СДЮШОР Львів

15:20

 

 

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:5

ДЮСШ Долина

15:45

 

 

ДЮСШ Дрогобич

0:1

«Лідер» Червоноград

16:15

 

 

ДЮСШ Долина

4:7

«Фортеця» Кам.-Подільський

16:40

 

 

СДЮШОР Львів

0:2

ДЮСШ Дунаївці

17:10

 

 

ФК «Львів» 1

3:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

17:50

 

 

«Лідер» Червоноград

3:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

 

 

 

           06 квітня

Субота

                Груповий етап /1етап/

Час

група

команда

рахунок

команда

9:00

 

А

ФК «Львів» 2

2:0

ДЮСШ Дунаївці

9:30

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

6:1

ДЮСШ Жидачів

10:00

 

А

ДЮСШ Новий Розділ

1:7

ДЮСШ Дунаївці

10:25

 

А

СДЮШОР Львів

2:0

ДЮСШ Жидачів

10:50

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

3:1

ДЮСШ Дунаївці

11:20

 

В

ДЮСШ Долина

3:1

ФК «Миколаїв»

11:45

 

А

ДЮСШ Новий Розділ

2:2

ДЮСШ Жидачів

12:10

 

В

ДЮСШ Дрогобич

3:1

ФК «Миколаїв»

12:40

 

В

ФК «Львів» 1

4:2

ДЮСШ Долина

13:10

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

1:2

ДЮСШ Дрогобич

13:35

 

А

ДЮСШ Жидачів

0:2

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

14:00

 

В

«Лідер» Червоноград

1:0

ФК «Миколаїв»

14:25

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:2

«Фортеця» Кам.-Подільський

14:50

 

А

ФК «Львів» 2

5:0

ДЮСШ Жидачів

15:20

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:7

ФК «Миколаїв»

15:50

 

А

ФК «Львів» 2

2:2

СДЮШОР Львів

16:20

 

В

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

0:1

ДЮСШ Дунаївці

16:40

 

В

ФК «Миколаїв»

0:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

17:10

 

В

ФК «Львів» 1

1:0

«Лідер» Червоноград

17:35

 

А

СДЮШОР Львів

1:2

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

 

           07 квітня

 Неділя

 

Час

група

команда

рахунок

команда

 

8:30

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

9:1

ДЮСШ Новий Розділ

 

9:00

 

В

ФК «Миколаїв»

3:3

ФК «Львів» 1

 

9:30

 

В

«Лідер» Червоноград

2:1

ДЮСШ Долина

 

10:00

 

В

ДЮСШ Дрогобич

0:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

 

10:25

 

А

ДЮСШ Дунаївці

3:0

ДЮСШ Жидачів

 

                Фінальний етап /2етап/

 

10:50

 

13-14

ДЮСШ Жидачів

3:0

ФЦ «Скала» 2 Стрий

11:20

 

11-12

ДЮСШ Новий Розділ

3:3 (пен.4:3)

ФК «Миколаїв»

11:40

 

9-10

ДЮСШ Дрогобич

1:1 (пен.2:1)

«ЛицарГАЛ-КАТ» Львів

12:10

 

7-8

СДЮШОР Львів

1:0

«Фортеця» Кам.-Подільський

12:35

 

5-6

ДЮСШ Долина

4:3

ДЮСШ Дунаївці

13:00

 

3-4

«Лідер» Червоноград

1:1 (пен.3:1)

ФК «Львів» 2

13:30

 

1-2

ФЦ «Скала» 1 Стрий

2:1

ФК «Львів» 1

14:00

 

 Закриття нагородження

 

 

НОМІНАЦІЇ:

КРАЩИЙ ВОРОТАР ТУРНІРУ: Главацький Максим «Фортеця» Кам.-Подільський;

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ТУРНІРУ:Дорота МаксимФЦ «Скала»  Стрий;

КРАЩИЙ НАПАДНИК ТУРНІРУ: Денисов Данило «Лідер» Червоноград;

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРНІРУ: Михайлюк Матвій ФК «Львів» 1