"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2008 Р. Н.
Thursday, 18 April 2019 18:59   

"МОРШИНСЬКА ВЕСНА - 2019". ПІДСУМКИ - 2008 Р. Н.

Група А                        турнірні таблиці/1етап/

Назва команди

результати

очки

1

 ФЦ «Скала» 1 Стрий

 

0:2

4:0

2:0

7:0

9

2

Чемпіон Тернопіль

2:0

 

0:2

6:0

1:0

9

3

ДЮСШ «Рочин» Червоноград

0:4

2:0

 

1:0

4:0

9

4

Моршин «Скала»

0:2

0:6

0:1

 

1:0

3

5

СДЮШОР 2 Львів

0:7

0:1

0:4

0:1

 

0

Група Б

Назва команди

результати

очки

1

ФЦ «Ковель-Волинь»

 

4:2

1:1

1:0

9:0

10

2

СДЮШОР 1 Львів

2:4

 

1:0

0:0

4:0

7

3

 ДЮСШ Стрий

1:1

0:1

 

5:2

5:0

7

4

ДЮСШ Дрогобич

0:1

0:0

2:5

 

4:0

4

5

ФЦ «Скала» 2Стрий

0:9

0:4

0:5

0:4

 

0

 

 

 КАЛЕНДАР МАТЧІВ

2008

П’ятниця12 квітня

                Груповий етап /1етап/

Час

група

команда

рахунок

команда

13:00

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

7:0

СДЮШОР 2 Львів

13:35

 

А

Моршин «Скала»

0:6

«Чемпіон» Тернопіль

14:10

 

А

СДЮШОР 2 Львів

4:0

ДЮСШ «Рочин» Червоноград

14:50

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

2:0

Моршин «Скала»

15:25

 

А

СДЮШОР 2 Львів

0:1

«Чемпіон» Тернопіль

16:00

 

А

Моршин «Скала»

0:1

ДЮСШ «Рочин» Червоноград

16:30

 

А

ФЦ «Скала» 1 Стрий

0:2

«Чемпіон» Тернопіль

 

Час

група

команда

рахунок

команда

13:00

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:4

ДЮСШ Дрогобич

13:35

 

В

СДЮШОР 1 Львів

1:0

ДЮСШ Стрий

14:10

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:9

ФЦ «Ковель-Волинь»

14:50

 

В

ДЮСШ Дрогобич

0:0

СДЮШОР 1 Львів

15:25

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:5

ДЮСШ Стрий

16:00

 

В

ФЦ «Ковель-Волинь»

4:2

СДЮШОР 1 Львів

16:30

 

В

ДЮСШ Дрогобич

5:2

ДЮСШ Стрий

 

 

Субота     13 квітня

Група А                                                               Груповий етап  /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

10:00

 

А

«Чемпіон» Тернопіль

0:2

ДЮСШ «Рочин» Червоноград

10:35

 

А

Моршин «Скала»

1:0

СДЮШОР 2 Львів

11:10

 

А

ДЮСШ «Рочин» Червоноград

0:4

ФЦ «Скала» 1 Стрий

Група В                                                                  Груповий етап  /1етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

10:00

 

В

ДЮСШ Стрий

1:1

ФЦ «Ковель-Волинь»

10:35

 

В

ФЦ «Скала» 2 Стрий

0:4

СДЮШОР 1 Львів

11:10

 

В

ДЮСШ Дрогобич

0:1

ФЦ «Ковель-Волинь»

                фінальний етап /2етап/

Час

поле

команда

рахунок

команда

12:00

 

А

4АМоршин «Скала»

0:4

3ВДЮСШ Стрий

 

 

В

3АДЮСШ«Рочин» Червоноград

1:1 пен.3:2

4ВДЮСШ Дрогобич

12:40

 

А

2А«Чемпіон» Тернопіль

2:1

1ВФЦ «Ковель-Волинь»

 

 

В

1АФЦ «Скала» 1 Стрий

2:0

2ВСДЮШОР 1 Львів

13:10

 

А

за 9-10м. 5АСДЮШОР 2 Львів

0:0  пен2:3

5ВФЦ«Скала»2 Стрий

13:10

 

В

за 7-8м.  Моршин «Скала»

2:3

ДЮСШ Дрогобич

13:50

 

А

за 6-5м.         ДЮСШ Стрий

2:0

ДЮСШ«Рочин» Червоноград

13:50

 

В

за 3-4 місцеСДЮШОР 1 Львів

1:0

ФЦ «Ковель-Волинь»

14:20

 

А

фіналФЦ «Скала» 1 Стрий

0:3

«Чемпіон» Тернопіль

НОМІНАЦІЇ:

КРАЩИЙ ВОРОТАР ТУРНІРУ: Кульчицький Денис ФЦ «Скала»  Стрий

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ТУРНІРУ: Полюхович Станіслав ФЦ «Скала»  Стрий

КРАЩИЙ НАПАДНИК ТУРНІРУ: Прус Богдан «Чемпіон» Тернопіль

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРНІРУ: Міхєєв Матвій СДЮШОР Львів