29.03.2011 - «Скала» провели ще дві зустрічі в рамках підготовки до другого кола чемпіонату
Вівторок, 29 березня 2011 16:08
26 і 27 березня 2011 року «Скала» провели ще дві зустрічі в рамках підготовки до другого кола чемпіонату.

Перший суперник - команда прем`єр-ліги “ Оболонь”. Гра проходила на чудовому комплексі СКІФ в Новопавлівці . Суперників чекав якісний газон, який давав змогу гравцям демонструвати своє вміння та кваліфікацію.

Для нашої команди екзамен був дуже якісним. 1 тайм , основний склад:
Шпук В., Рустамов Т., Басараб М., Сухоцький Б., Білий В., Рева С., Яворський Г., Голіней Ю., Скоцький Б., Дністрян В., Бутрак Т. Тайм закінчився 0:2 на користь “Оболоні”, голи забив Мандзюк. Спочатку з кутового Яворський не закрив позицію дальньої штанги на 20 хвилині, а потім індивідуальні дії в дриблінгу, з лівого нашого флангу привело до другого голу. У «Скали» було два моменти, а саме в Скоцького Б. , які були близькі до гольових, але Богдан не вирішив це питання. Другий тайм “ Оболонь” поміняла склад і гра дещо вирівнялася, пройшла на зустрічних курсах, але без голів.

В неділю 27 березня 2011 року в першій половині дня команда «Скала» провела зустріч з “Таврією” (дубль) на їхньому майданчику. Мало часу на
відновлення і переїзд «Скали» були на руку суперникові, але ми вдячні тренерам Шудрику і Смігонову , які погодились провести спаринг за два дні до календарної зустрічі. У вирішальний момент зіграли особисті стосунки Реви і Шудрика. Гра пройшла 2 тайми по 35 хвилин. 1 тайм, склад: Левицький С., Мазур Ю., Олійнич В., Козак Р., Білий В., Лазебний О., Голіней Ю., Кміть Н., Ширай Д., Лаврінок В., Коропецький В. – відновлювався після травми. 2 тайм , склад: Рустамов Т., Басараб М., Сухоцький С., Білий В., Рева С., Яворський Г., Скоцький Б., Коропецький В., ДністрянВ. , Бутрак Т. Гра була дуже емоційно напруженого характеру, так як попередні тестові ігри «Скала» програла «Оболоні», а «Таврія»- «Зорі». Тому в єдиноборствах були іскри. 1 тайм закінчився 0:0, на початку другого на 2 хвилині помилка Басараба М. технічного характеру і це призвело до гола в наші ворота , м`яч відскочив від штанги. А ось уже Скоцький Б. поцілив в штангу, але м`яч відскочив і його ніхто не добив. Також Дністряну В. не вистачило холоднокровності реалізувати момент на прикінці зустрічі.