28.03.2011 - Перша тестова гра в Криму
Понеділок, 28 березня 2011 17:00
Перша тестова гра в Севастополі 25.03.2011 пройшла з командою ПФК «Севастополь-2» і закінчилась 0-2 на користь «Скали», Стрий.
Було зроблено 2 склади, які грали по 45хв.
Перший тайм, склад: Левицький С., Рустамов Т., Сухоцький С. , Басараб М., Білий В., Рева С., Яворський Г., Голіней Ю., Скоцький Б., Дністрян В., Бутрак Т. Гол на 12хв. забив Яворський Г. після комбінації на правому фланзі, де заробили кутовий Рустамов Т. і Бутрак Т. ударом в ближній кут. Згодом, тайм пройшов під контролем «Скали». Надійно грав і воротар Левицький С. Крім трьох кутових біля наших воріт суперник не створив загроз. Атака нашої команди працювала більш потужно і подуктивно, особливо Дністрян В. і Бутрак Т. Їх добре підтримувала трійка опорних півзахисників: Рева С., Голіней Ю. та Яворський Г. Ми зробили 8 ударів у створ воріт, активно підтримували напад крайні захисники Білий В. та Рустамов Т. Другий тайм, склад: Левицький С., Мазур Ю., Олійнич В., Козак Р., Ширай Д., Лазебний О., Кміть Н., Волинський та Уліцький (що на перегляді), Лаврінок В., Скоцький Б., Бутрак Т.(75хв).
Другий тайм почався активно з боку ПФК «Севастополь-2», але на 50хв перехоплення м’яча опорними півзахисниками і організація атаки закінчилась гострим пасом зза спини центральних захисників суперника Кмітьом Н. і на випередження воротаря зіграв Волинський Є., забивши другий м’яч. По змісту гра йшла на зустрічних курсах, більше було емоцій і хаотичних дій обох команд. Відмінну реакцію проявив Левицький С.,коли шкіряна куля летіла у верхній кут воріт.
Наша команда мала три моменти для взяття воріт: Лаврінок В., Бутрак Т. і той же Волинський Є., але трохи заважала якість поля. Загалом, спаринг був кваліфікований в емоційному і тактичному плані.