ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР КОМАНД U-15. 1 ТУР «СКАЛА» НА СТАРТІ ПОСТУПИЛАСЯ СТОЛИЧНОМУ «ДИНАМО»…
Неділя, 24 червня 2018 17:42

24 червня у Щасливому стартувала фінальна частина сезону 2017/2018 років серед команд U-15 Вищої ліги Дитячо-юнацької

футбольної Ліги України. Вісімка найкращих команд України, серед яких і моршинська «Скала», розіграють звання чемпіона. Ім`я переможця дізнаємося в останній ігровий день – 1 липня.

У першому турі групового етапу підопічні Івана Кованди з рахунком 0:4 поступилася одноліткам із київського «Динамо».

«Скала» U-15 (Моршин) – «Динамо» U-15 (Київ) – 0:4 (0:1)

24 червня 2018 р. смт. Щасливе. Стадіон «Княжа-Арена».

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 23. Назарій Гаврилюк, 2. Павло Гілка (6. Олег Данило), 4. Юрій Ситор, 12. Мар`ян Фарина, 15. Віталій Гренда (Назар Русяк), 74. Роман Тимчук (9. Максим Бомащук, 15), 8. Владислав Бучакчийський-к. (Денис Почапський), 44. Максим Дячук (22. Святослав Герман), 10. Артур Микитишин, 11. Арсен Слободян (14. Юрій Вітрів).

Тренер – Іван Кованда.

Голи: Олександр Міщенко (18, 58), Данило Хрипчук (36), Ілля Скрипник (55).

Спочатку трохи передісторії. «Динамо» U-15 під керівництвом Олексія Дроценка та Євгена Ястребинського на першому етапі виграло групу «2». У 18-ти матчах динамівці здобули 14 перемог, тричі зіграли внічию та одного разу програли, випередивши донецький «Шахтар», який фінішував на другому місці, на чотири очки. «Біло-сині» стали найрезультативнішою командою групи «2» вищої ліги, забивши 51 м’яч та пропустивши лише 10 м’ячів (менше – 9 – лише у «Шахтаря»).

У минулорічному розіграші ці ж команди тоді ще U-14 також проводили стартову гру у фінальній частині, яка відбувалася у Моршині та Стрию. Тоді на полі моршинського стадіону «Медик» перемогли столичні футболісти – 2:1, які у підсумку фінішували чемпіонами, а «Скала» посіла підсумкове четверте місце. Як буде цього разу, дізнаємося вже після завершення фінальної частини. А наразі маємо перемогу того ж «Динамо».

Післяматчевий коментар старшого тренера «Скали» U-15 Івана Кованди:

- Гру ми розпочали в такому складі. У воротах Даниїл Корнієнко, пара центральних захисників: Юрій Ситор та Павло Гілка. Флангові оборонці: праворуч – Назарій Гаврилюк, ліворуч - Мар`ян Фарина. Трикутник у цетрі поля: Роман Тимчук, Віталій Гренда та Владислав Бучакчийський. Крайні атакувальні півзахисники: Артур Микитишин (праворуч) та Максим Дячук (ліворуч). На вістрі атаки Арсен Слободян.

Вже в першій половині тайму через травму змушений був покинути поля опорник Роман Тимчук, якого замінив Максим Бомащук. Вже у другому таймі ми провели решту замін, в тому числі на полі вийшли хлопці з U-14 Назар Русяк та Денис Почапський. На жаль, через травму все ще поза грою наш бомбардир Ілля Суботін.

Якщо говорити про сам матч, то рахунок не за грою. Суперник створив практично три-чотири моменти і всі реалізував. Ми ж своїми шансами не скористалися. Звідси й такий розгромний рахунок. Незважаючи на негативний підсумок,  я задоволений якістю гри. Ми грали у свій комбінаційний футбол, про який домовлялися на передматчевій установці. Перший гол ми пропустили ледь не з центра після удару Міщенка метрів з 35-ти. З мінімальним рахунком пішли на перерву. Другий гол кияни забили, коли секундна стрілка не встигла зробити й повний оберт. Ще один точний удар здалеку вдався цього разу Хрипчуку. Цей гол, як на мене, й став визначальним. «Динамо» стало грати від оборони або, як кажуть, за результатом, і ще двічі зуміло відзначитися у наших воротах. Третій та четвертий голи ми пропустили внаслідок помилок наших захисників. На 55-й хвилині Скрипник після обрізки одного з наших гравців довів рахунок до розгромного. А ще через пару хвилин Міщенко обіграв трьох захисників і оформив дубль.

Незважаючи на поразку, «Скала» своєю грою продемонструвала, що її ще рано списувати з фаворитів фінального турніру. Попереду ще два поєдинки в групі. Перший з них – вже завтра проти іншої команди з Київщини – «КОДЮСШ-Арсенал», яка у матчі 1-го ігрового дня поступилася – 1:2 дніпровському «УФК-Дніпру».