ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ. СТИКОВІ МАТЧІ. ЗА 5-6-ТЕ МІСЦЯ: «СКАЛА» U-14 – «УФК-КАРПАТИ» U-14 (ЛЬВІВ) – 1:0 АФ «СКАЛА» U-16 – «УФК-КАРПАТИ» U-16 (ЛЬВІВ) – 5:1
Вівторок, 19 червня 2018 10:09

У вівторок,19 червня, відбулися стикові матчі за підсумкові 5-6-те місця фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги

України серед команд U-14 та U-16. І що цікаво, між собою їх розіграли юні «академіки» «Скали» та «УФК-Карпат». Так у Щасливому грали наймолодші учасники ДЮФЛ України. А в Запоріжжі – команди U-16.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-14. МАТЧ ЗА 5-6-ТЕ МІСЦЯ:

«УФК-Карпати» U-14 (Львів) – «Скала U-14 (Моршин) – 0:1 (0:0)
19 червня. смт. Щасливе. 10 год.

«Скала»: 92. Руслан Гребеняк, 99. Олександр Кучинський (4. Владислав Климак, 45), 3. Вадим Демко, 14. Данило Чубатюк, 5. Андрій Романович, 8. Марко Кицун (9. Сергій Варварич, 60+2), 7. Назар Русяк-к.,  11. Денис Почапський, 18. Олександр Божескул (Віталій Сумка, 31), Олег Іванус (17. Петро Сусак, 54), 13. Олександр Кущ-Василишин (77. Іван Ганяк, 60+3).

Тренер – Денис Черняєв.

Гол: Олександр Кущ-Василишин (38).

Дербі за участю наймолодших «академіків» двох провідних футбольних закладів Львівщини закінчилося на користь «Скали». Вирішальним став епізод на початку другого тайму, коли подачу з правого флангу від Віталія Сумки в один дотик завершив центрфорвард Олександр Кущ-Василишин.

Якщо говорити про гру загалом, то результат за грою. Моршинці особливо в першому таймі повністю переграли суперника. Хлопці грали в свій футбол, комбінаційний, побудований на контролі м`яча.  Власне цього бракувало в перших двох поєдинках проти «Динамо» та «Чорноморця».  У цих перших двох матчах у діях нашої команди відчувався деякий острах перед іменитими клубами і все це вплинуло підсумок. Однак після того, як «Скала» вчора перемогла ужгородців, зявилася впевненість і команда стала демонструвати той футбол, якого вимагав від них тренер Денис Черняєв. Власне після гри наставник «Скали» і подякував хлопцям, в першу чергу, за якість самої гри, а вже потім і за результат. І з цим важко не погодитись.

Ну і на завершення, все таки не стримаюсь і дозволю собі виокремити одного гравця – наймолодшого учасника ДЮФЛ Віталія Сумку, який на два роки молодший від решти гравців «Скали». Вийшовши на заміну на початку другого тайму на позицію правого вінгера, він значно підсилив гру команди і зіграв майже бездоганно, причому як на атаку, так і на оборону. Гольовий пас цьому підтвердження. Дуже сподіваюся, що Віталик не зазнається і працювати в тому ж ключі й надалі, а ми уважно спостерігатимемо за його розвитком, як, зрештою, і за всіма гравцями нашої команди.

У ще одному стиковому матчі за 7-8-ме місця зустрічалися СДЮСШОР Ужгород та УФК Дніпро. Тут сильнішими були закарпатці.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-16. МАТЧ ЗА 5-6-ТЕ МІСЦЯ:

«УФК-Карпати» U-16 (Львів) – «Скала U-16 (Моршин) – 1:5 (0:3)
19 червня. м. Запоріжжя. 10 год.

«Скала»: Святослав Барасюк (Святослав Снігур), Тарас Вахович (Артем Квецко), Віталій Шемеляк, Святослав Лазор,  Артем Глібко, Віталій Пазеняк (Максим Переходько),  Володимир Шевчук, Віталій Полюга-к., Юрій Пазиняк (Олег Матуляк), Даниїл Волков (Андрій Петрик), Василь Пасічняк (Віталій Іващук).

Тренер – Руслан Мостовий.

Голи у «Скали»: Даниїл Волков (3), Василь Пасічняк, Віталій Шемеляк.

У схожому ключі відбувався і друге протистояння 16-річних «Скали» та «УФК-Карпати». Різниця лише в тому, що свою перевагу вихованці Руслана Мостового втілили аж у п`ять забитих м`ячів, пропустивши, натомість, лише один. Першими відкрили рахунок моршинці вже у дебюті гри. На 5-й хвилині прямим ударом зі штрафного метрів з 23-х відзначився Волков. На цьому Даниїл не заспокоївся і ще у першому таймі він двічі засмутив воротаря «УФК-Карпати». Спочатку скориставшись прострілом Шемеляка, потім після виходу віч-на-віч з голкіпером.

Початок другого тайму був за львів`янами, які зуміли відквитати один м`яч влучно реалізувавши 11-метровий штрафний удар. Однак все заспокоїв гол Василя Пасічняка, якому асистував той же Волков. Після четвертого голу у цьому поєдинку стало все зрозумілим. Залишалося лише питання з яким рахунком переможуть вихованці Академії футболу «Скала». І остаточну крапку у цій грі поставив лівий захисник моршинців Віталій Шемеляк, який влучно пробив після розіграшу штрафного.

У підсумку впевнена перемоги «Скали», яка як і їхні наймолодші колеги з U-14, фінішували на п`ятому місці.

У стиковому матчі за 7-8-ме місця, який відбувався також 19 червня, зустрічалися «Карпати» Львів та «Зміна-Оболонь» Київ. Перемогли львів`яни – 5:1.