ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ. 3 ТУР: СИНХРОННІ ПЕРЕМОГИ МОРШИНЦІВ. «СКАЛА» U-14 – СДЮСШОР U-14 (УЖГОРОД) – 1:0 «КАРПАТИ» U-16 (ЛЬВІВ) – АФ «СКАЛА» U-16 – 1:2
Понеділок, 18 червня 2018 18:27

18 червня відбулися матчі заключного третього туру фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України

серед команд U-14 та U-16, після яких визначилися пари стикових матчів. На жаль, серед півфіналістів не буде представників АФ «Скала».

«Скала» U-14 – СДЮСШОР U-14  (Ужгород) – 1:0 (1:0)
18 червня 2018 р. смт. Щасливе. 17 год. 45 хв.

«Скала»: Руслан Гребеняк, Олександр Кучинський, Сергій Варварич, Данило Чубатюк, Владислав Климак (Віталій Сумка, 56), Марко Кицун, Назар Русяк-к.,  Денис Почапський, Олександр Божескул (17. Петро Сусак, 38), Олег Іванус, Олександр Кущ-Василишин (Іван Ганяк, 40).

Тренер – Денис Черняєв.

Гол: Назар Русяк (30-пен.).

Для «Скали» та СДЮСШОР звітний поєдинок був грою престижу, оскільки навіть у разі перемоги котроїсь із цих команд, вони не могли наздогнати ні київське «Динамо», ні одеський «Чорноморець», які у попередніх двох турах здобули по дві перемоги, і забезпечили собі місце у півфіналах. Тому у грі моршинців та ужгородців визначалося хто з них фінішує на втішній третій позиції у групі «Б» і потім гратиме у заключному матчі за 5-6-те місця. Сильнішими виявилися вихованці моршинської Академії футболу «Скала», які провели перший гол у фінальній частині та здобули дебютну перемогу, з чим ми їх і вітаємо!

Післяматчевий коментар старшого тренера «Скали» U-14 Дениса Черняєва:

- На звітну гру у нас вийшов майже оптимальний стартовий склад, якщо не враховувати дискваліфікованого цеентрального захисника Вадима Демка та травмованого Андрія Романовича. Зате сьогодні вийшов у складі капітан Назарій Русяк, який відбув дискваліфікацію, відновився нападник Олександр Кущ-Василишин та вперше зіграв у фінальній частині правий захисник Олександр Кучинський, який залікував травму. Все це позначилося на нашій грі, особливо у першому таймі, де ми повністю домінували на полі і могли забити більше ніж один гол, який був проведений на останній хвилині першої 30-хвилинки. Сталося це після пенальті, який був призначений за фол проти Дениса Почапського, а реалізував футбольний вирок Назар Русяк.

Друга половина зустрічі була не така яскрава, проте ми довели матч до логічного завершення. А могли збільшити гольову перевагу Іван Ганяк, який не використав вихід сам-на-сам з голкіпером. Була нагода у Марка Кицуна, однак він пробив з лінії штрафного майданчика вище воріт, було кілька слаломних проходів Почапського, проте в завершальній фазі не все виходило.

Після цієї перемоги «Скалі» залишилося провести ще один матч у фінальній частині. Завтра суперником команди Дениса Черняєва у матчі за підсумкове 5-те місце буде львівське «УФК-Карпати». Початок гри о 10 год.

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-16

«Карпати» U-16 (Львів) – «Скала» U-16 (Моршин) – 1:2 (1:0)
18 червня 2018 р. м. Запоріжжя. 18 год.

«Скала»: Святослав Барасюк, Тарас Вахович (Володимир Паєвський, 70), Артем Квецко (Віталій Шемеляк, 55),  Святослав Лазор,  Артем Глібко, Андрій Петрик (Віталій Пазеняк, 20),  Володимир Шевчук, Віталій Полюга-к., Максим Переходько (Юрій Пазиняк, 20), Даниїл Волков (Віталій Іващук, 75), Василь Пасічняк (Олег Матуляк, 70).

Тренер – Руслан Мостовий.

Голи у «Скали»: Даниїл Волков (65), Василь Пасічняк (69).

Схожа ситуація, як і у випадку з наймолодшими учасниками ДЮФЛ, склалася і в групі «Б» 16-річних команд. Зазнавши двох поразок на старті, і «Скала», і львівські «Карпати» не могли претендувати на вихід у півфінал і в заключному турі визначали хто з них посяде третій рядок у турнірній таблиці своєї групи і наступного дня виборюватиме підсумкове 5-те місце з третьою командою групи «А».

Дербі Львівщини закінчилося на користь вихованців моршинської Академії футболу «Скала», які, таким чином, дещо підсолодили поразку в 2-му турі від київського «Динамо», коли столичні футболісти вирвали перемогу на першій компенсованій хвилині до другого тайму.

Загалом матч принципових суперників був рівним. Більше м`ячем володіли львів`яни, однак попереду у них мало що виходило, на відміну від нашої команди, яка за кількістю створених гольових моментів переважала суперника. Першим відкрили рахунок «Карпати», які на 15-й хвилині вдало розіграли кутовий, після чого центрфорвард «зелено-білих» відкрив рахунок. Відігралися моршинці вже у ругому таймі, хоча ще в першому було кілька хороших нагод, щоб, принаймні, сквитати рахунок. Чого вартий лише вихід віч-на-віч з воротарем лідера атак «Скали» Василя Пасічняка, проте львів`ян врятував воротар. Вирішальною стала остання чверть матчу, коли вихованці Руслана Мостового не лише зрівняли рахунок, але й зуміли провести переможний м`яч. Спочатку, на 65-й хвилині, моршинцям вдалася комбінаційна атака, яку розпочали брати Пазиняки, а продовжив Шемеляк, який прострілив з флангу, де першим на мячі був Пасічняк. Удар нашого центрфорварда воротар знову парирував проте першим на добиванні був Волков – 1:1.

А не минуло й п`ять хвилин, як «Скала» таки вирвала перемогу. Як і в першому голі, результативну атаку розпочав один з братів Пазиняків – Віталій, який знайшов на фланзі Шемеляка. Віталій вдруге гостро прострілив і цього разу Пасічняк таки переграв голкіпера «Карпат» і забезпечив нашій команді першу перемогу у фінальній частині. Вітаємо!

Завтра «Скала» у матчі за підсумкове п`яте місце зустрінеться із ще одним представником структури ФК «Карпати»: «УФК-Карпати» (Львів). Початок матчу о 10 годині.