ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ. 1 ТУР: АФ «СКАЛА» U-16 – ДЮСШ-15 (КИЇВ) – 1:2 «СКАЛА» U-14 – «ДИНАМО» U-14 (КИЇВ) – 0:2
П'ятниця, 15 червня 2018 17:39

15 червня у смт. Щасливе під Києвом та Запоріжжі стартували одразу дві фінальні частини сезону 2017/2018 років для команд,

відповідно, U-14 та U-16 Вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної Ліги України. По вісім найкращих команд України у своїх вікових групах, серед яких і моршинська «Скала», розіграють звання чемпіонів. Хто ними стане: дізнаємося в останній ігровий день – 22 червня.

«Скала» U-16 (Моршин) – ДЮСШ-15 (Київ) – 1:2 (1:1)
15 червня 2018 р. м. Запоріжжя. 16 год. Сонячно. 32 градуси.

«Скала»: 1. Святослав Барасюк, 14. Тарас Вахович, 5. Артем Квецко, 15. Святослав Лазор,  3. Артем Глібко, 8. Володимир Шевчук, 49. Віталій Полюга-к., 23. Віталій Пазеняк (22. Віталій Шемеляк, 55), 99. Юрій Пазеняк (11. Максим Переходько),  10. Даниїл Волков, 7. Василь Пасічняк.

Тренер – Руслан Мостовий.

Гол у «Скали»: Артем Квецко.

До фінальної частини серед 16-річних команд потрапили окрім «Скали» також «Зміна-Оболонь» (Київ), «УФК-Карпати» Львів, дніпровський «Дніпро», «Шахтар» (Донецьк), «Динамо» (Київ), «Карпати» (Львів) та ДЮСШ-15 (Київ). Як і в 14-річних, з цих восьми команд сформовано дві групи «А» і «Б». Моршинці потрапили до групи «Б». Першим суперником «Скали» були однолітки із столичної ДЮСШ-15, які на першому груповому етапі чемпіонату ДЮФЛУ посіли 4-те місце у своїй групі 2.

Тренер «Скали» Руслан Мостовий виставив той же стартовий склад, який приніс моршинцям перемогу у повторному стиковому матчі проти київського «Арсенала». Нічого не передбачало тривожного і в звітному матчі. Вихованці моршинської Академії футболу «Скала» першими відкрили рахунок, коли вже у дебюті зустрічі, після розіграшу стандарту, відзначився центральний захисник Артем Квецко. Потім мав подвоювати рахунок Даниїл Волков, який мав чистий вихід віч-на-віч з воротарем ДЮСШ-15, однак не скористався своїм шансом. І тут спрацювало старе футбольне правило, коли не забиваєш ти, то забивають тобі. На перерву команди пішли за рахунку – 1:1. А в другій 40-хвилинці киянам вдалося провести другий гол, який і приніс столичній команді перші три очки. За словами Руслана Мостового, рахунок не по грі і справедливим його підсумком мала б бути нічия – підсумував наставник «Скали».

***

«Скала» U-14 (Моршин) – «Динамо» U-14 (Київ) – 0:2 (0:1)
15 червня 2017 р. смт. Щасливе. 17 год. 45 хв.

«Скала»: 92. Руслан Гребеняк (1. Мирослав Синяк), 4. Владислав Климак, 3. Вадим Демко, 9. Сергій Варварич (2. Данило Чубатюк), 5. Андрій Романович, 7. Назар Русяк-к., 8. Марко Кицун (27. Віталій Сумка), 11. Денис Почапський, 18. Олександр Божескул (31. Владислав Приходько), 10. Олег Іванус (17. Петро Сусак), 13. Олександр Кущ-Василишин (77. Іван Ганяк).

Тренер – Денис Черняєв.

Окрім «Скали» до фінальної частини серед 14-річних команд потрапили також «Шахтар» Донецьк, УФК Дніпро, «Карпати» Львів, «УФК-Карпати» Львів, «Чорноморець» Одеса, «Динамо» Київ та ужгородська СДЮСШОР. З цих восьми команд сформовано дві групи «А» і «Б». Моршинці потрапили до групи «Б». Першим суперником «Скали» були однолітки із київського «Динамо», які на першому етапі чемпіонату ДЮФЛУ посіли 2 місце у груповому турнірі у своїй групі 2, поступившись лише донецькому «Шахтарю».

Післяматчевий коментар старшого тренера «Скали» U-14 Дениса Черняєва:

- У порівнянні з попередньою стиковою грою проти вінницької «Прем`єр-Ниви» ми зробили лише одну заміну у стартовому складі. Так, на місце правого захисника з перших хвилин замість Олександра Кучинського вийшов сьогоднішній уродинник Владислав Климак, якому день матчу виповнилося 14 років.

Загалом матч можна поділити на дві частини. За перший тайм я дуже гордий за свою команду. Ми виглядали краще, більше володіли м`ячем, були цікаві комбінацію, удари. Ми змусили киян нервувати і тому пропущений гол у наші ворота був нелогічним. Пропустили ми після того, як крайній захисник «Динамо» підключився до атаки і його подачею скористався партнер. Більше навіть напівмоментів біля наших воріт не було.

А от друга половина зустрічі вийшла дещо змазаною з нашого боку. У нас на відміну від тайму першого м`яч не тримався, було багато боротьби, а мало конструктиву. Тому до гольових моментів біля воріт «Динамо» справа не доходила. Не підсилили нашу гру й заміни. Киянам, натомість, вдалося провести ще один гол у середині тайму. З неприємного ще й те, що хвилин за 7 до кінця зустрічі другу жовту картку отримав капітан «Скали» Назар Русяк, тому завтра він нам не допоможе у грі з «Чорноморцем».