«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2018». ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА U-16. «СКАЛА» ПОСТУПИЛАСЯ «ШАХТАРЮ» І ВТРАТИЛА ШАНСИ НА «БРОНЗУ»
Неділя, 04 березня 2018 14:43

У неділю, 4 березня, вихованці моршинської Академії футболу «Скала» у поєдинку з донецьким «Шахтарем» розігрували долю другого місця у групі «А».

АФ «Скала» (Моршин) – «Шахтар» U-15 (Донецьк) – 0:4 (0:1)

4 березня 2018 р. 14 год. Конча-Заспа. Арбітр: І. Бондарчук (Київ). Асистенти арбітра: Є. Слюсар (Київ) та Ступак Д. (Київська обл.).

«Скала» U-16: Святослав Барасюк (Віталій Сало), Юрій Федак, Святослав Лазор, Артем Глібко, Віталій Шемеляк, Володимир Шевчук, Максим Переходько, Віталій Пазиняк, Даниїл Волков, Олег Матуляк, Василь Пасічняк. На заміну виходили: Володимир Паєвський, Віталій Полюга, Назар Гречанюк, Віталій Іващук, Юрій Пазиняк, Андрій Петрик.

Старший тренер – Руслан Мостовий.

Для того, щоб продовжити боротьбу у «Зимовому Кубку ДЮФЛУ» і зіграти стиковий матч за 3-4 місця вихованцям моршинської Академії футболу «Скала» в останньому матчі групового турніру необхідно було перемагати донецький «Шахтар» U-15. Попри всі намагання здобути позитивний результат хлопцям Руслана Мостового цього не вдалося. Завадив суперник, який за словами старшого тренера «Скали» обєктивно сильніший від нашої команди. До перерви донеччанам вдалося забити єдиний гол у ворота Святослава Барасюка, а після перерви мяч ще тричі побував у воротах «Скали». Ця гра була дуже схожою за сценарієм і розвитком подій з першим поєдинком цього турніру проти київського «Динамо». Юні моршинці віддавалися на полі на всі сто, грали з бажанням, однак клас суперника вищий і нічого не поробиш. Однак не будемо суворо судити нашу команду, яка вперше пробилася до фінального турніру «Зимового Кубку ДЮФЛУ» (цьогоріч ці змагання проводилися втретє) і матчі з такими суперниками послужать хорошим уроком для майбутніх перемог в чемпіонаті, весняна частина якого відновиться 14 квітня.

Перший ігровий день: 02.03.2018 р. (п’ятниця):