ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР КОМАНД U-15. 3 ТУР. МИКИТИШИН ВИВОДИТЬ «СКАЛУ» ДО ПІВФІНАЛУ
Середа, 27 червня 2018 17:01

27 червня відбулися матчі заключного третього туру групового турніру, після яких визначилися пари стикових матчів півфіналісти.

«Скала» U-15 (Моршин) – «УФК-Дніпро» U-15 (Дніпро) – 1:0 (0:0)
27 червня 2018 р. 16 год. смт. Щасливе. Стадіон «Княжа».

«Скала»: Даниїл Корнієнко, Назарій Гаврилюк, Юрій Ситор, Максим Дячук, Мар`ян Фарина, Віталій Гренда (Назар Русяк), Максим Бомащук  (Олег Данило),  Владислав Бучакчийський-к. (Павло Гілка),  Денис Почапський (Юрій Вітрів), Артур Микитишин, Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Гол: Артур Микитишин (53).

Після перемоги у попередньому матчі над «КОДЮСШ-Арсенал», тренер «Скали» Іван Кованда вирішив не змінювати стартовий склад і не прогадав. Моршинська команда знову святкувала перемогу, яка вивела «малиново-зелених» у півфінал.

Перед грою склалася така ситуація, що команду Академії футболу «Скала» для того, щоб вийти до півфіналу і продовжувати боротьбу за звання чемпіона України, влаштовувала лише звитяга, адже суперник – дніпровський «УФК-Дніпро» мав також три очки, однаковою була й  різниця забитих і пропущених м`ячів. Розраховувати на те, що в паралельному матчі групи «КОДЮСШ-Арсенал» здолає «Динамо» з різницею у п`ять м`ячів, не доводилося, адже мало хто вірив, що команда з Щасливого відбере очки у фаворита. Зрештою, так і сталося. Хоч і з мінімальним рахунком, граючи другим складом, проте динамівці перемогли земляків і посіли перший рядок у групі «А».

А «Скалі» перепустку у півфінал забезпечив один влучний удар Артура Микитишина, якого на 18-й хвилині другого тайму вивели розрізною передачею на побачення з голкіпером і наш правий вінгер скористався своїм шансом, принісши таку бажану перемогу.

Як розповів тренер «Скали» U-15 Іван Кованда, більш видовищним був перший тайм. Наша команда повністю контролювала гру, проте м`яч не йшов у ворота і на табло залишалися нулі. Після того, як моршинці в середині другого тайму повели в рахунку, «Скала» стала грати від оборони, вичікуючи свій шанс у контратаках. Як показали подальші події, така тактика себе виправдала. Дніпряни за весь ігровий час так і не спромоглися створити жодного по-справжнього небезпечного моменту біля воріт Корнієнка. Словом, «Скала» на перемогу награла і заслужила право грати у півфіналі.

Отже, тепер ми в очікуванні півфіналів, де «Скала» зустрінеться із донецьким «Шахтарем», а в іншій парі зійдуться київське «Динамо» та «Буковина». Ці матчі відбудуться у п`ятницю, 29 червня. А вже завтра, 28 червня, у стикових матчах зіграють за 5-6 місця: «УФК Дніпро» – «Карпати» Львів, а у поєдинку за 7-8 місця: «Дніпро» Дніпро та господарі змагань «КОДЮСШ-Арсенал» Щасливе.