ДЮФЛ УКРАНИ: ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР КОМАНД U-15. 2 ТУР. САТИСФАКЦІЯ АБО ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕМОГА «СКАЛИ»
Понеділок, 25 червня 2018 18:20

У понеділок, 25 червня у Щасливому відбулися матчі 2-го туру фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги

України серед команд U-15. Після поразкиу першому турі від київського «Динамо», підопічні Івана Кованди реваншувалися у поєдинку проти іншої команди з Київщини.

КОДЮСШ-Арсенал (Щасливе)  – «Скала» U-15 (Моршин) – 0:4 (:03)
25 червня 2018 р. 18 год. смт. Щасливе. Стадіон «Княжа-Арена». Сонячно.

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко (55. Олексій Яцик, 70), 17. Назарій Гаврилюк, 4. Юрій Ситор, 77. Максим Дячук (2. Павло Гілка, 68), 24. Мар`ян Фарина (25. Святослав Герман, 62), 19. Віталій Гренда (5. Олег Данило, 64), 6. Максим Бомащук (14. Юрій Вітрів, 57), 8. Владислав Бучакчийський-к. (7. Назар Русяк, 40), 9. Денис Почапський, 10. Артур Микитишин, 11. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Голи: Юрій Ситор (2), Денис Почапський (6), Артур Микитишин (35+1), Арсен Слободян (39).

Другим суперником «Скали» були господарі змагань – однолітки з «КОДЮСШ-Арсенал» Щасливе, які вчора поступилися дніпровському «УФК-Дніпро». Цікаво, що команда з Київщини на першому етапі чемпіонату ДЮФЛ України посіла четверте місце в групі «1», проте лише КОДЮСШ-Арсенал з цієї групи зумів пробитися до фінальної частини через стикові матчі. У своїй групі «1» команда зі Щасливого у 18-ти матчах здобула 8 перемог, тричі зіграла внічию та сім разів програла при різниці м’ячів 16:14. Як бачимо, «КОДЮСШ-Арсенал» багато пропускав. «Торбу» голів отримали господарі і в матчі зі «Скалою».

Вже до 6-ї хвилини вихованці тренера Івана Кованди, який все ще відбуває триматчеву дискваліфікацію і змушений спостерігати за грою з трибун, вели в рахунку – 2:0. Спочатку після подачі з кутового з правого флангу Микитишином, відзначився центральний захисник Юрій Ситор. А через три хвилини знову з правого флангу подав тепер Бучакчийський, а переправив м`яч у ворота Денис Почапський. Повівши з двомячевою перевагою, вихованці моршинської Академії віддали ініціативу і ледь не були покарані. Команда з Київщини мала два моменти, проте в одному з епізодів на 17-й хвилині удар головою був неточним, а на 20-й «Скалу» врятував правий захисник Назарій Гаврилюк, який вчасно підстрахував партнерів, після того, як гравець «КОДЮСШ-Арсенала» на швидкості пройшов кількох гравців моршинської команди. Але це тривало недовго. Зрозумівши, що гра від оборони може призвести до взяття воріт, «Скала» знову взяла ініціативу у свої руки. І моменти тепер стали виникати біля воріт господарів. Тому не випадковим став і третій гол у ворота «КОДЮСШ-Арсенал», хоча на перерву команди могли піти й за більшої гольової переваги моршинців. Автором третього голу став Артур Микитишин, який бездоганно виконав штрафний удар метрів з 27-ми, після того, як грубо, лише ціною жовтої картки, зупинили прохід Бомащука лівим флангом. Щодо невикористаних моментів, то можна згадати удар на 28-й хвилині Слободяна (смугастий пролетів з лічених сантиметрах від лівої стійки), дальній удар метрів з 30-ти Гренди (воротар перевів мяч з під поперечки на кутовий) і найкраща нагода була в Бучакчийського, якого партнери вивели на побачення з голкіпером, проте переграти того капітан «Скали» не зумів.

Друга половина матчу стала якби продовженням тайму першого. Знову небезпечні атаки моршинців, які мали не одну нагоду відзначитися у воротах команди з Київщини. Проте глядачі побачили ще лише один гол. Зі штрафного забив цього разу Арсен Слободян.

Отож, у підсумку впевнена перемога «Скали» – 4:0, яка, до речі, після вчорашньої поразки з таким самим рахунком від київського «Динамо», вирішила змінити колір ігрової форми з синьої на бордову. Як бачимо, на фарт. Тепер «Скалі» залишилося провести останній поєдинок групового турніру. Відбудеться він через день, 27 червня, проти «УФК-Дніпро». Саме у цьому двобої й визначиться хто з цих команд гратиме у півфіналі.