ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ДРУГА ЛІГА (ГРУПА «А»). БРАЙТ ПРИНІС «СКАЛІ» ПЕРЕМОГУ В ОСТАННЬОМУ МАТЧІ
Четвер, 31 травня 2018 18:42

У четвер, 31 травня, стрийська «Скала» провела останній офіційний матч сезону 2017/2018 років. На стадіоні «Авангард» у

Новоград-Волинському суперником стриян було житомирське «Полісся».

«Полісся» (Житомир) – «Скала» (Стрий) – 0:1 (0:0)

31 травня 2018 р. 17 год. 30 хв. м. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард». Сонячно. 27 градусів. Арбітр – Дмитро Осауленко (Київ). Асистенти арбітра – Олександр Лапицький та Олег Парасунько (обидва - Київ). 4-й арбітр: Павло Дубровець (Житомир). Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

«Полісся»: 1. Олег Шевченко, 99. Андрій Гурський-к., 3. Павло Щедраков, 15. Назарій Шевченко (27. Ярослав Богунов, 46)), 19. Сергій Дячук, 8. Валерій Лебедь, 11. Вадим Бовтрук (90. Сергій Алексанов, 88), 17. Дмитро Швець (70. Юрій Малєй, 61), 96. Артем Меркушов (9. Микита Коновалов, 80), 20. Дмитро Задерецький, 7. Вадим Шаврін (77. Віктор Коровіков, 47).

Головний тренер – Олександр Призетко.

«Скала»: 12. Олег Білик, 4. Михайло Березовий-к., 16. Артем Бельчич (3. Роман Подоляк, 69), 14. Юрій Фляк, 15. Станіслав Штаненко (2. Роман Николишин, 78), 25. Дмитро Баранов, 9. Валерій Сад, 10. Євген Заїченко (17. Петро Намуйлик, 89), 24. Юрій Красномовець, 19. Роман Цень (99. Максим Білас, 71), 71. Брайт Барнор.

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло.

Головний тренер – Роман Гнатів.

Гол: Брайт Барнор (85).

Попередження: Павло Щедраков (65), Сергій Алексанов (90+3) – Брайт Барнор (77), Роман Подоляк (81).

Це був стартовий поєдинок в останньому 29-му турі. Решта матчів туру відбудеться 2 червня. З турнірної точки зору гра проти «Полісся» для стриян уже нічого не вирішувала, оскільки в попередньому турі ФК «Львів» вдома не зумів обіграти вінницьку «Ниву-В», внаслідок чого вінниччани фінішують третіми, а «малиново-зелені» - четвертими. Саме тому керівництво ФК «Скала» пішло на зустріч проханню житомирянам і погодилося провести гру 31 травня, щоб команди швидше пішли у відпустку.

Однак завжди хочеться перемагати, особливо після того, як команда набрала темп і перебуває в хорошій спортивній формі. В останніх семи зустрічах «Скала» здобула шість перемог. А житомиряни в Новоград-Волинському взагалі ще не програвали, зігравши в останній домашній грі проти переможця групи «А» волочиського «Агробізнеса» в «суху» нічию, а також здолавши на виїзді хмельницьке «Поділля» (3:2).

З думками про перемогу вийшли обидві команди й на звітну гру. Господарі створили перший момент вже на 3-й хвилині, коли арбітр призначив штрафний в 20-ти метрах від воріт просто по центру, після того як рейд гравця «Полісся» з порушенням зупив Бельчич. Однак Бовтрук пробив невдало. Був свій момент й у «Скали», коли Брайт перехопив смугастого, коли перепасовувалися центральні захисники житомирян. Ганієць на швидкості намагався втекти від Щедракова, однак після блокування від захисника опинився на газоні. Арбітр у цьому епізоді порушення не помітив. Не помічав арбітр явних порушень з боку господарів й у інших епізодах, а всі зіткнення трактував на користь господарів. Тому простежувалась симпатія Дмитра Осауленка до «Полісся». Сподіваємося, що комітет арбітрів зверне увагу на такий арбітраж суддівської бригади у цьому поєдинку. А на перерву команди пішли за закономірного нічийного рахунку.

Другий тайм активніше розпочали господарі. «Скала» більше думала про те, як забезпечити в недоторканості власні ворота, борючись не лише з суперником, але й з арбітром, і розраховувала на свій шанс в контратаках чи при стандартах. Зрештою, ця тактика спрацювала на 85-й хвилині. А перед цим «Полісся» мало дві нагоди, коли з меж штрафного майданчика пробивали Дячук та Малєй, однак вдало діяв у рамці воротар «Скали» Олег Білик.

А вирішальним у матчі став епізод на 85-й хвилині, коли рейд Красномовця на правому фланзі зупинили з порушенням правил, причому збивали нашого вінгера двічі. Це був чи не  перший штрафний, призначений у бік житомирської команди. Заїченко навісив у центр штрафного майданчика, де після верхової  боротьби круглий зрикошетив на правий фланг, де першим на м’ячі був Брайт, який і спрямував смугастого у ворота. У підсумку чергова перемога «малиново-зелених» і нам доводиться лише шкодувати, що сезон підійшов до кінця. Однак, літнє міжсезоння мине швидко і ми з нетерпінням очікуватимемо старт сезону 2018/2019 років. А наразі всіх з перемогою!