ДЮФЛ УКРАЇНИ. «СКАЛА» У 16-МУ ТУРІ - 4 ГРИ: +2=2-0
Неділя, 13 травня 2018 05:20

12 травня відбулися матчі 16-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири

команди моршинської Академії футболу «Скала» зустрічалися проти волинян. Так, команди U-17 та U-15 приймали гостей «BRW-BIK» з Володимира-Волинського, а U-16 та U-14 – грали на виїзді проти луцької «Волині».

Два виїзні матчі принесли чотири залікові пункти. У матчі 16-річних команд вихованці тренера Руслана Мостового поступалися після першого тайму – 0:2. Однак у другій половині зустрічі знайшли в собі сили відігратися. Спочатку, один гол відквитав капітан Віталій Полюга, а відновив статус кво – Даниїл Волков. І як розповів Руслан Мостовий, могла «Скала» забити й переможний м`яч, однак підвела реалізація.

А от у матчі команд U-14 вихованці моршинської Академії футболу «Скала» здобули повноцінні три очки. Єдиний гол у цій зустрічі на рахунку Олега Івануса, який відзначився у другому таймі. Ця перемога дозволяє моршинцям й надалі посідати прохідний до стикових матчів четвертий рядок у турнірній таблиці.

А на полі моршинського стадіону «Медик» першими грали команди 2001 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-BIK» (Володимир-Волинський) – 2:2 (1:0)

12 травня 2018 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 23 градуси. Арбітр: Іван Заліський (Івано- Франківськ). Асистенти арбітра: Олег  Ващишин та Андрій Онишків (обидва – Львів). Спостерігач арбітражу ФФУ: Юрій Карп'як (Львів).

«Скала»: 1. Руслан Щербан-к., 5. Назар Цвик,  16. Іван Лазарчук, 22. Віталій Соловей, 33. Ілля Теліховський, 25. Василь Стеценко (15. Василь Габорець, 57), 8. Остап Брода, 10. Олег Гавронський, 29. Олег Фенюк, 17. Владислав Болюк (11. Віталій Тригуба, 41;10. Павло Верега, 67), 9. Павло Козловський.

Тренер – Микола Василишин.

Голи: Павло Козловський (15), Павло Верега (80+4) – Костянтин Гомон (45), Юрій Нечуйвітер (65).

Для того, щоб розраховувати на вихід до другого етапу, «Скалі» необхідно було лише перемагати. Спочатку, все для команди Миколи Василишина складалося вдало. Моршинці виглядали краще і не випадково на 15-й хвилині повели в рахунку. Олег Гавронський з кутового подав на дальню стійку, де захисник невдало вибив смугастого і Павло Козловський розстріляв ворота метрів з п`яти. Ще до перерви той же Козловський, а також Брода могли довести рахунок до розгромного, однак невдало діяли на завершальній стадії. Тому на перерву команди пішли за рахунку – 1:0.

А ось після перерви «Скалу» наче підмінили. Було помітно, що моршинці фізично підсіли, тому гості невдовзі зрівняли рахунок, а потім й вийшли вперед. Причому обидва м`ячі було проведено після стандартів. Спершу, після кутового, де найспритнішим був Костянтин Гомон, який проштовхув круглого, скориставшись неузгодженими діями Остапа Броди та Руслана Щербана. А на 65-й хвилині піся подачі зі штрафного головою переправив смугастого у ворота Юрій Нечуйвітер.

Однак від поразки «Скалу» врятував Павло Верега, який вже у компенсований час встановив остаточний рахунок – 2:2. Треба відзначити, що Павло забиває вже третю гру поспіль. Так тримати, Павле!

ВСЕ БУЛО ВИРІШЕНО ВЖЕ НА 3-Й ХВИЛИНІ …

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-BIK» (Володимир-Волинський) – 3:0 (2:0)

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 23. Назарій Гаврилюк, 2. Павло Гілка, 4. Юрій Ситор, 12. Мар`ян Фарина (22. Святослав Герман, 57), 15. Віталій Гренда, 74. Роман Тимчук (14. Юрій Вітрів, 70), 8. Владислав Бучакчийський-к. (9. Максим Бомащук, 41), 44. Максим Дячук (7. Ілля Суботін, 36), 10. Артур Микитишин (6. Олег Данило, 50), 11. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Голи: Ілля Суботін (1), Максим Дячук (3), Владислав Бучакчийський (70+1).

Забили у компенсований час і вихованці Івана Кованди, який через дискваліфікацію змушений був спостерігати за цим поєдинком з трибуни. Щоправда, це вже був третій м`яч у воротах волинян, який лише збільшив гольову перевагу моршинської команди. А гру, фактично, було зроблено вже до четвертої хвилини. Вже на перших секундах свій черговий гол провів Ілля Суботін, а ще через хвилину рахунок подвоїв Максим Дячук. Я особисто й не пригадаю, коли вже на третій хвилині будь-яка команда вела в рахунку – 2:0. Здобувши прогнозовані три очки, «Скала» й надалі посідає другий рядок у турнірній таблиці й продовжує переслідувати лідера – львівське «УФК-Карпати».