КОМАНДИ АФ «СКАЛА» U-14, U-15 ТА U-16 ДІЗНАЛИСЯ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЧЕМПІОНАТУ ДЮФЛ УКРАЇНИ
Monday, 11 June 2018 13:55   

10 червня визначились всі команди, які подолали сито стикових матчів за право участі у фінальній частині чемпіонату 

Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Приємно, що вперше в історії моршинської Академії футболу «Скала» одразу три команди U-14, U-15 ТА U-16 виборюватимуть комплекти нагород серед вісімки найкращих у своїх вікових групах.

 

 

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-14

До фінальної частини серед команд 2004 р.н. (U-14), вирішальні матчі яких прийме смт Щасливе під Київом з 14 по 23 червня, потрапили АФ «Скала» Моршин, «Шахтар» Донецьк, УФК Дніпро, «Карпати» Львів, «УФК-Карпати» Львів, «Чорноморець» Одеса, «Динамо» Київ та ужгородська СДЮСШОР.

            

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-14

(смт. Щасливе, 14 червня – 23 червня 2018 р.)

Група «А»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Шахтар» Донецьк

 

 

 

 

 

 

2

УФК Дніпро

 

 

 

 

 

 

3

«Карпати» Львів

 

 

 

 

 

 

4

«УФК-Карпати» Львів

 

 

 

 

 

 

 

Група «Б»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Чорноморець» Одеса

 

 

 

 

 

 

2

АФ «Скала» Моршин

 

 

 

 

 

 

3

«Динамо» Київ

 

 

 

 

 

 

4

СДЮСШОР Ужгород

 

 

 

 

 

 


14 червня:  день прибуття.

 

15.06.2018 р. (п`ятниця):

Матч

Початок

Стадіон

«Шахтар» Донецьк – «УФК-Карпати» Львів

16.00

поле №1

УФК Дніпро – «Карпати» Львів

17.45

поле №1

«Чорноморець» Одеса – СДЮСШОР Ужгород

16.00

поле №2

«Скала» Моршин – «Динамо» Київ

17.45

поле №2


16.06.2018 р. (субота):

Матч

Початок

Стадіон

«УФК-Карпати» Львів − «Карпати» Львів

16.00

поле №2

«Шахтар» Донецьк – УФК Дніпро

17.45

поле №2

СДЮСШОР Ужгород – «Динамо» Київ

16.00

поле №1

«Чорноморець» Одеса – «Скала» Моршин

17.45

поле №1


17.06.2018 р.:  вихідний день.

18.06.2018 р. (понеділок):

Матч

Початок

Стадіон

УФК Дніпро – «УФК-Карпати» Львів

16.00

поле №1

«Карпати» Львів – «Шахтар» Донецьк

16.00

поле №2

«Скала» Моршин – СДЮСШОР Ужгород

17.45

поле №1

«Динамо» Київ – «Чорноморець» Одеса

17.45

поле №2


19.06.2018 р. (вівторок):

4 Б – 4 А

 

 

10.00

3 А – 3 Б

 

 

10.00


20.06.2018 р. (середа):

1 Б – 2 А

 

 

16.00

1 А – 2 Б

 

 

17.45


21.06.2018 р.:
  вихідний день.

22.06.2018 р. (п`ятниця):

3-тє місце

 

 

16.00

фінал

 

 

18.00

 

23.06.2018 р.:  від`їзд команд.

 

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-15

До фінальної частини серед команд 2003 р.н. (U-15), вирішальні матчі яких прийме також смт Щасливе під Київом з 23 по 2 липня, потрапили АФ «Скала» Моршин, КОДЮСШ-Арсенал Київ, «Динамо» Київ, «УФК-Дніпро» Дніпро, «Карпати» Львів, «Дніпро» Дніпро, «Буковина» Чернівці та донецький «Шахтар».

            

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-15

(смт. Щасливе, 23 червня – 2 липня 2018 р.)

 

Група «А»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

КОДЮСШ-Арсенал Київ

 

 

 

 

 

 

2

АФ «Скала» Моршин

 

 

 

 

 

 

3

«Динамо» Київ

 

 

 

 

 

 

4

«УФК-Дніпро» Дніпро

 

 

 

 

 

 

 

Група «Б»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Карпати» Львів

 

 

 

 

 

 

2

«Дніпро» Дніпро

 

 

 

 

 

 

3

«Буковина» Чернівці

 

 

 

 

 

 

4

«Шахтар» Донецьк

 

 

 

 

 

 


23 червня:  день прибуття.

24.06.2018 р. (неділя):

Матч

Початок

Стадіон

КОДЮСШ-Арсенал Київ – «УФК-Дніпро» Дніпро

16.00

поле №2

АФ «Скала» Моршин – «Динамо» Київ

18.00

поле №2

«Карпати» Львів – «Шахтар» Донецьк

16.00

поле №1

«Дніпро» Дніпро – «Буковина» Чернівці

18.00

поле №1


25.06.2018 р. (понеділок):

Матч

Початок

Стадіон

«УФК-Дніпро» Дніпро – «Динамо» Київ

16.00

поле №1

КОДЮСШ-Арсенал Київ – АФ «Скала» Моршин

18.00

поле №1

«Шахтар» Донецьк – «Буковина» Чернівці

16.00

поле №2

«Карпати» Львів – «Дніпро» Дніпро

18.00

поле №2


26.06.2018 р.: вихідний день.

27.06.2018 р. (середа):

Матч

Початок

Стадіон

АФ «Скала» Моршин – «УФК-Дніпро» Дніпро

16.00

поле №1

«Динамо» Київ – КОДЮСШ-Арсенал Київ

16.00

поле №2

«Дніпро» Дніпро – «Шахтар» Донецьк

18.00

поле №1

«Буковина» Чернівці – «Карпати» Львів

18.00

поле №2

 

28.06.2018 р. (четвер):

4 Б – 4 А

 

 

10.00

3 А – 3 Б

 

 

10.00

 

29.06.2018 р. (п`ятниця):

1 Б – 2 А

 

 

16.00

1 А – 2 Б

 

 

17.45

 

30.06.2018 р.:  вихідний день.

01.07.2018 р. (неділя):

3-тє місце

 

 

16.00

фінал

 

 

18.00

 

02.07.2018 р.:  від`їзд команд.

 

ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР U-16

До фінальної частини серед команд 2002 р.н. (U-16), вирішальні матчі яких прийме м. Запоріжжя з 14 по 23 червня, потрапили АФ «Скала» Моршин, «Зміна-Оболонь» Київ, «УФК-Карпати» Львів, «Дніпро» Дніпро, «Шахтар» Донецьк, «Карпати» Львів, «Динамо» Київ та "ДЮСШ 15" м. Київ.

            

КАЛЕНДАР ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ КОМАНД U-16

(м. Запоріжжя, 14 червня – 23 червня 2018 р.)

 

Група «А»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Зміна-Оболонь» Київ

 

 

 

 

 

 

2

«УФК-Карпати» Львів

 

 

 

 

 

 

3

«Дніпро» Дніпро

 

 

 

 

 

 

4

«Шахтар» Донецьк

 

 

 

 

 

 

 

Група «Б»

М

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

АФ «Скала» Моршин

 

 

 

 

 

 

2

«Динамо» Київ

 

 

 

 

 

 

3

«Карпати» Львів

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-15 Київ

 

 

 

 

 

 

 

14 червня:  день прибуття.

 

15.06.2018 р. (п`ятниця):

Матч

Початок

Стадіон

«Зміна-Оболонь» Київ – «Шахтар» Донецьк

16.00

поле №1

«УФК-Карпати» Львів – «Дніпро» Дніпро

18.00

поле №1

АФ «Скала» Моршин – ДЮСШ-15 Київ

16.00

поле №2

«Динамо» Київ – «Карпати» Львів

18.00

поле №2

 

16.06.2018 р. (субота):

Матч

Початок

Стадіон

«Шахтар» Донецьк – «Дніпро» Дніпро

16.00

поле №1

«Зміна-Оболонь» Київ – «УФК-Карпати» Львів

18.00

поле №1

ДЮСШ-15 Київ – «Карпати» Львів

16.00

поле №2

АФ «Скала» Моршин – «Динамо» Київ

18.00

поле №2

 

17.06.2018 р.:  вихідний день.

 

18.06.2018 р. (понеділок):

Матч

Початок

Стадіон

«УФК-Карпати» Львів – «Шахтар» Донецьк

16.00

поле №1

«Дніпро» Дніпро – «Зміна-Оболонь» Київ

16.00

поле №2

«Динамо» Київ – ДЮСШ-15 Київ

18.00

поле №1

«Карпати» Львів – АФ «Скала» Моршин

18.00

поле №2

 

19.06.2018 р. (вівторок):

4 Б – 4 А

 

 

10.00 поле №1

3 А – 3 Б

 

 

10.00 поле №2

 

20.06.2018 р. (середа):

1 Б – 2 А

 

 

16.00 поле №1

1 А – 2 Б

 

 

18.00 поле №2

 

21.06.2018 р.:  вихідний день.

 

22.06.2018 р. (п`ятниця): матчі відбуватимуться на головній спортивній споруді Запоріжжя стадіоні «Славутич-Арена»

3-тє місце

 

 

16.00

фінал

 

 

18.00

 

23.06.2018 р.:  від`їзд команд.

 

Юрій МИХАЛЮК,

керівник інформаційної служби ФК «Скала»