ДЮФЛ УКРАЇНИ. ПЕРШІ СТИКОВІ МАТЧІ. «СКАЛА» U-14 ТА «СКАЛА» U-15 СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГ
Saturday, 02 June 2018 17:08

2 червня дві команди Академії футболу «Скала» провели перші стикові поєдинки за право виходу до фінального турніру

Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України проти двійки команд з Вінниці.

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Прем`єр-Нива» (Вінниця) – 4:0 (3:0)

2 червня 2018 р. 11 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 26 градусів. Арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Асистенти арбітра: Владислав Дрикін (Рівне) та Максим Шибунька (Рівненська обл.). Спостерігач арбітражу ФФУ: Євгеній Павленко (Київська обл.).

«Скала»: 92. Руслан Гребеняк (1. Мирослав Синяк, 47), 99. Олександр Кучинський, 3. Вадим Демко (31. Владислав Приходько, 39), 9. Сергій Варварич (2. Данило Чубатюк, 39), 5. Андрій Романович, 7. Назар Русяк-к., 8. Марко Кицун (23. Андрій Фучинський, 47), 11. Денис Почапський, 18. Олександр Божескул (27. Віталій Сумка, 31), 10. Олег Іванус (17. Матвій Янко, 49), 13. Олександр Кущ-Василишин (77. Іван Ганяк, 38).

Тренер – Денис Черняєв.

Голи: Олександр Кущ-Василишин (2, 27), Назар Русяк (25-пен.), Денис Почапський (42).

Першими 2 червня грали наймолодші учасники ДЮФЛ України. «Скала», яка фінішувала четвертою у своїй четвертій групі, зустрічалася з переможцем першої групи – однолітками із вінницької «Прем`єр-Нива». Із проведених вісімнадцяти поєдинків, вінниччани тріумфували 11 разів, двічі зіграли внічию та п`ять разів програвали. Різниця забитих і пропущених м`ячів – 32-10 та 35 залікових очок. Команда з Вінниці достроково забезпечила собі перший рядок в тій групі, випередивши, відповідно, «Арсенал-Київ», сумську «Барсу» та столичну «Зірку» на п`ять пунктів. На відміну від «Прем`єр-Ниви», «Скала» лише в останньому турі, перемігши у Львові ФК «Львів», здобула право грати стикові матчі. Проте як показав звітний матч, четверта команда Групи 4 у цьому конкретному матчі була «на голову» сильнішою від переможця Групи 1.

Перший поєдин моршинців до фінальної вісімки, причому кінцевий рахунок навіть не відображає тої значної переваги вихованців Академії футболу «Скала», яка, у разі реалізації всіх створених моментів, перемогла б із двозначним рахунком.

Можливо надломав гостей швидкий гол, який провів Кущ-Василишин вже на перших секундах, добивши смугастого метрів з п`яти після навісу з правого флангу від Кучинського. А потім почав феєрити Денис Почапський, який був причетний до взяття воріт у всіх випадках, коли забивала «Скала». На 25-й хвилині вінничаани не за правилами атакували «одинадцятку» моршинців у штрафному майданчику і футбольний вирок дуже впевнено реалізував капітан «Скали» Назар Русяк. Буквально через хвилину Почапський відзначився асистом, виклавши круглого під удар тому ж Кущу-Василишину, якому було потрібно лише не промахнутися метрів з шести-семи.

А останній гол провів вже сам Почапський після соло, яке він розпочав на лівому фланзі, почергово обігруючи на швидкості кількох візаві, і, змістившись ближче до центру, потужно вистрелив у правий нижній кут – 4:0.

Проте дуже хочеться щоб наша команда не вийшла на матч-відповідь із шапкозакидацьким настроєм. Футбол цього не пробачає. Сподіваюся, що саме на цьому наголошуватимуть й тренери «Скали», даючи установку на повторний поєдинок, який пройде за тиждень у Вінниці.

Повністю переглянути матч 14-річних команд можна тут .

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА ХЛОПЦІВ ІВАНА КОВАНДИ…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – ВОДЮСШ (Вінниця) – 2:1 (2:1)

2 червня 2017 р. 13 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 28 градусів.  Арбітр: Сергій Подригуля  (Луцьк). Асистенти арбітра: Андрій Шкачук та Олександр Леончук (обидва – Волинська обл.). Спостерігач арбітражу ФФУ: Ілля Фреїк (Івано-Франківськ).

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 23. Назарій Гаврилюк (22. Святослав Герман, 68),  4. Юрій Ситор, 6. Олег Данило, 12. Мар`ян Фарина, 15. Віталій Гренда, 9. Максим Бомащук (14. Юрій Вітрів, 62), 74. Роман Тимчук, 8. Владислав Бучакчийський-к., 10. Артур Микитишин, 11. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Голи: Арсен Слободян (24), Юрій Ситор (29) – Нікіта Бахмат (21).

Команда 15-річних вихованців АФ «Скала», яка фінішувала третьою у своїй четвертій групі, зустрічалася з другою командою першої групи – однолітками із ВОДЮСШ (Вінниця). Цікаво, що вінниччани у своїй групі фінішували другими лише завдяки гіршій різниці забитих і пропущених мячів, ніж у київської «Зірки». І так і ВОДЮСШ, і столична команда

із проведених вісімнадцяти поєдинків перемагали по 8 разів, 7 разів зіграли внічию та тричі  програвали, маючи по 31-му заліковому очку.  Різниця забитих і пропущених м`ячів у вінниччан 16-8, а у «Зірки» 19:8. Третіми та четвертими у Групі 1 фінішували, відповідно, вінницька «Прем`єр-Нива» (30 очок) та «КОДЮСШ-Арсенал» Щасливе (27 пунктів).

Загалом це була рівна гра, хоча мені більш переконливими здалися вихованці Івана Кованди. А матч для моршинської команди склався дуже непросто. Вже на 21-й хвилині вінниччани повели в рахунку. На лівому фланзі захисту «Скали» арбітр зафіксував порушення правил в метрах 40-45-ти поблизу бокової лінії. Стандарт взявся виконувати Нікіта Бахмат, який чи то подав, чи пробив у напрямку воріт. Захисник «Скали» Юрій Ситор чомусь не зіграв головою і круглий, вдарившись об газон, залетів у дальній кут повз спантеличеного Корнієнка.

Проте моршинці вміють тримати удар і вже через три хвилини «Скала» відігралася. Господарям далася триходівка. Бучакчийський зі свого лівого флангу подав на дальню стійку, а Микитишин в один дотик скинув м`яча вздовж воріт, де на всіх парах мчав Слободян, який і головою з кількох метрів вирівняв рахунок. Окрилені успіхом господарі понеслися забивати й другий гол і вже через пять хвилин відзначився Юрій Ситор, який наче справжній голеадор, перебуваючи в оточенні суперника, без замаху носком пробив у лівий нижній кут, виправившись за гол у ворота «Скали».

Після перерви рахунок не змінився, хоча господарі були ближчими до того, щоб забити втретє, ніж гості, щоб відновити рівновагу.

Отже, тепер все вирішиться за тиждень у матчі-відповіді.