ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ДРУГА ЛІГА (ГРУПА «А»). «СКАЛА» ПЕРЕМАГАЄ «ЛЬВІВ» І ПІДНІМАЄТЬСЯ НА ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ…
Sunday, 13 May 2018 05:04

У суботу, 12 травня, стрийська «Скала» у матчі 26-го туру Чемпіонату України серед команд північно-західної групи «А» Другої ліги приймала ФК «Львів».

«Скала» (Стрий) – ФК «Львів» (Львів) – 2:0 (0:0)

12 травня 2018 р. 18 год. м. Моршин, стадіон «СМедик». 23 градуси. Сонячно. 300 глядачів. Арбітр – Андрій Кошура (Чернівці). Асистенти арбітра – Павло Касанов (Вінниця) та Руслан Кобялко (Вінницька обл.). 4-й арбітр: Олександр Кальонов (Львів). Спостерігач арбітражу: Ромео Буковецький (Чоп).

«Скала»: 12. Олег Білик, 2. Роман Николишин, 16. Артем Бельчич, 14. Юрій Фляк, 4. Михайло Березовий-к., 25. Дмитро Баранов, 9. Валерій Сад (77. Олег Козак, 82), 17. Петро Намуйлик (10. Євген Заїченко, 66), 24. Юрій Красномовець, 19. Роман Цень (3. Роман Подоляк, 59), 71. Брайт Барнор.

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 29 Станіслав Штаненко.

Головний тренер – Роман Гнатів.

«Львів»: 30. Олег Мозіль, 7. Олександр Савошко, 3. Олег Матушевський, 4. Руслан Бариляк, 29. Олександр Гринишин, 5. Роман Багдай (2. Віталій Пахуць, 77), 15. Юрій Шпирка (22. Олександр Романчук, 67), 6. Михайло Зайчук (26. Анатолій Кучинський, 84), 23. Ігор Поручинський, 9. Сергій Кисленко (19. Іван Дещиця, 72), 10. Олексій Омельченко (25. Олег Мізерник, 60).

Резервні гравці: 1. Роман Герич.

В.о. головниого тренера – Андрій Ханас.

Голи: Валерій Сад (55), Роман Подоляк (72).

Попередження: Ігор Ощипко (61), Роман Багдай (86) – Дмитро Баранов (66), Юрій Фляк (76).

Перед цим матчем львівська команда випереджала «Скалу» на два пункти, тому у разі поразки, стрияни могли випередити «золотих левів» і вийти на четверте місце у турнірній таблиці. Зрештою, так і сталося. Вирішальним у третьому в цьому сезоні дербі Львівщини став другий тайм. Перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі, де жодна з команд грала дуже обережно, прагнучи, в першу чергу, забезпечити в недоторканості власні ворота.

А ось другий тайм розпочався з першого по-справжньому небезпечного момента у цій зустрічі, коли на 49-й хвилині після навісу зліва від Намуйлика, головою метрів з п’яти пробивав Брайт, однак ФК «Львів» врятував Олег Мозіль, який якимось дивом взумів зреагувати на цей удар і перевів круглого на кутовий. Однак і воротар гостей не зумів нічого вдіяти, коли через п’ять хвилин Валерій Сад переправив смугастого після того як Мозіль зреагував на перший удар від гравця «Скали».

На цьому господарі не заспокоїлися і на 72-й хвилині відзначилися другим забитим м’ячем. Його творцем став Роман Подоляк, який вийшов на заміну на 59-й хвилині замість активного, однак малопродуктивного Романа Ценя. Подоляк розгодав намір лівого захисника «Львова» Олександра Гринишина, який вирішив відпасувати круглого на воротаря і у падінні встиг проштовхнути м’яч повз Олега Мозіля. Після того, як рахунок став – 2:0, господарі були ближчими до того, щоб відзначитися втретє, ніж гості бодай до голу престижу. Так, свої нагоди, а це виходи віч-на-віч не реалізували гравці, які вийшли на заміну: спочатку на 88-й хвилині Олег Козак (відзначимо при цьому пас Романа Подоляка), а вже у компенсований час і Євген Заїченко, якому асистував Барнор Брайт.

У підсумку заслужена, цілком по грі перемога вихованців Романа Гнатіва, яки здобули четверту перемогу в останніх п’яти зустрічах. А ось львівська команда, яку вивів на звітний поєдинок новий керманич, в.о. головного тренера Андрій Ханас, навпаки, шосту гру не знає смаку перемоги.