ДЮФЛ УКРАЇНИ. «СКАЛА» У 12-МУ ТУРІ - 4 ГРИ: +2 =1 -1
Saturday, 14 April 2018 17:14

14 квітня відновилася весняна частина сезону 2017/2018 років для команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України

у четвертій групі. У цей день команди U-16 та U-14 грали вдома проти івано-франківського «Прикарпаття» , а U-17 та U-15 – в місті Лева проти львівських «Карпат».

Два виїзні матчі принесли одне залікове очко. У матчі 17-річних команд вихованці тренера Микола Василишин, ослаблені переведенням до юніорської команди кількох гравців, поступилася «зелено-білим» з розгромним рахунком – 1:4. Єдиний гол у складі «Скали» провів вже за рахунку – 0:4 нападник Ростислав Зьола.

У матчі команд U-15 зафіксовано бойову нічию – 0:0. Як розповів тренер «Скали» Іван Кованда, грала була дуже цікавою, бойовою і тримала в напрузі до останніх секунд. Кінцівка була за вихованцями моршинської Академії футболу, однак підвела реалізація. Ця нічия зберегла для «Скали» другу сходинку турнірної таблиці і гандикап у два пункти від «Карпат», адже до гри моршинці мали 26 очок, а львів`яни на два пункти менше. А лідирувала в групі ще одна команда із структури ФК «Карпати»: «УФК-Карпати», яка до звітного матчу мала порівну очок зі «Скалою», однак випереджала моршинців за додатковими показниками.

А на полі НТБ «Скали» в с. Довгому першими грали команди 2002 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4:0 (1:0)

14 квітня 2018 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». Сонячно. 23 градуси. Арбітр: Олександр Рошко (Мукачеве). Асистенти арбітра: Максим Скрипка (Кропивницький) та Ірина Чайка (Львів). Спостерігач ФФУ: Ростислав Кусень (Львів).

«Скала»: 1. Святослав Барасюк (55. Святослав Снігур, 63), 14. Тарас Вахович (15. Святослав Лазор, 54), 5. Артем Квецко, 20. Василь Кігніцький, 3. Артем Глібко, 49. Віталій Полюга-к. (17. Андрій Петрик, 63), 8. Володимир Шевчук, 23. Віталій Пазиняк (22. Віталій Шемеляк, 63), 99. Юрій Пазеняк (6. Юрій Федак, 50), 10. Даниїл Волков (11. Максим Переходько, 54),  7. Василь Пасічняк (9. Олег Матуляк, 54).

Старший тренер – Руслан Мостовий.

Голи: Даниїл Волков (17, 48), Василь Пасічняк (45), Максим Переходько (61).

У матчі першого кола в Івано-Франківську 23 вересня минулого року «Прикарпаття», граючи в більшості півтора тайми після вилучення Василя Пасічняка, вирвало перемогу на останніх секундах компенсованого часу тоді ще у команди, яку тренував Юрій Галій. І ось тепер моршинці сповна реванщувалися, забивши чотири «сухі» голи.

Відкрив рахунок на 17-й хвилині майстерним ударом зі штрафного, призначеним за фол на Віталію Пазеняку, Даниїл Волков.

Інші взяття воріт «Прикарпаття» відбулися вже по перерві. На 45-й хвилині свій бомбардирський хист продемонстрував Василь Пасічняк, який на високій швидкості увірвався у штрафний майданчик і пробив повз голкіпера. Не минуло й три хвилини, як Волков провів третій матч. Цей гол повністю заслуга Даниїла, який перехопив шкіряного після поперечної передачі від Івана Дубея, і з лівого кута пробив у дальній кут.

А остаточний рахунок встановив Максим Переходько, який перед тим вийшов на заміну. На 61-й хвилині півзахисник «Скали», наче слаломіст, на швидкості обійшов трьох суперників, обігрався з Матуляком, і низом спрямував круглого в правий кут.

Це перша перемога для тренера «Скали» U-16 Руслана Мостового у чмпіонаті ДЮФЛ. Вітаємо наставника і його команду з чудовою перемогою і бажаємо подальших звитяг у наступних поєдинках.

ОЧІКУВАНИЙ РОЗГРОМ «ПРИКАРПАТТЯ» …

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 7:0 (4:0)

«Скала»: 1. Мирослав Синяк (92. Руслан Гребеняк, 36), 4. Владислав Климак, 3. Вадим Демко (99. Сергій Варварич, 43),  5. Андрій Романович (14. Владислав Приходько, 41),  7. Назар Русяк-к., 11. Денис Почапський, 8. Марко Кицун (23. Андрій Фучинський, 41), 18. Олександр Божескул (27. Віталій Сумка, 60+), 10. Олег Іванус (33. Степан Трусевич, 43), 13. Олександр Кущ-Василишин (99. Олександр Кучинський, 36), 77. Назарій Дерещук.

Тренер – Денис Черняєв.

Голи: Назарій Дерещук (16, 43), Олег Іванус (19), автогол (23), Денис Почапський (30), Степан Трусевич (57), Віталій Сумка (60).

З перемоги дебютував і новий наставник «Скали» U-14 Денис Черняєв. Очолювана ним команда каменя на камені не залишила від суперника, провівши сім голів і не пропустивши у власні жодного.

Протрималися гості половину першого тайму, після чого голи посипалися у ворота «Прикарпаття» наче з рогу достатку. Першим відзначився на 16–й хвилині півзахисник  моршинців Назарій Дерещук. Ще через три хвилини, після прострілу з правого флангу, у боротьбі із захисником м`яч зрикошетив від лівого вінгера Олега Івануса.

А от третій гол вийшов дуже красивим і курйозним, адже провів його захисник «Прикарпаття» ударом головою у власні ворота, після подачі з кутового з правого флангу.

Після цього впродовж однієї хвилини дві жовті картки отримав гравець «Прикарпаття» Іван Позарук. Спочатку він дуже грубо атакував гравця «Скали», а згодом за незгоду з рішенням арбітра побачив й друге попередження, яке автоматично перетворилося на вилучення.

Коли вже арбітр з Мукачевого готувався дати свисток про закінчення першого тайму, господарі забили вчетверте. І знову зі стандарту. Андрій Романович з правого флангу подав у штрафний майданчик, гості невдало зіграли при спробі зробити штучний офсайд, і Денис Почапський, який опинився наодинці перед голкіпером, свій шанс не втратив.

Після перерви свій другий гол у матчі провів Дерещук. І зробив це дуже майстерно. На 43-й хвилині на лівому фланзі Назарій обіграв спочатку захисника, а потім й голкіпера, і закотив круглого у порожні ворота.

На цьому господарі не зупинилися і провели ще два голи. Обидва стали можливими за безпосередньої участі наймолодшого учасника цього матчу Віталія Сумки. На 57-й хвилині гравці «Скали» заробили право на штрафний, коли нечемно повелися власне проти Сумки на правому фланзі. Капітан «Скали» Назарій Русяк пробив у ближній кут. Воротар парирував, однак першим на добиванні був Степан Трусевич, який переправив смугастого з метра у лівий кут. Відзначимо, що «Прикарпаття» догравало матч удевятьох, адже на передостанній хвилині за грубий фол проти Сумки був вилучений ще й Андрій Ріжко, для якого це було друге попередження. Відплата була миттєвою. Вже через кілька секунд масну крапку поставив сам Віталій Сумка, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу Дерещука. Для Віталія Сумки, який рівно за місяць, 14 травня відзначатиме своє 12-ліття. Це перший гол для Сумки у чемпіонатах ДЮФЛ України у ювілейному десятому поєдинку. У підсумку – 7:0. «Скала» вдруге в сезоні громить «Прикарпаття» з великим рахунком. Так тримати, хлопці!