КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ. «СКАЛА» - «КАРПАТИ» U-21 – 0:1
Saturday, 10 February 2018 16:00

У суботу, 10 лютого, у рамках підготовки до весняної частини змагань сезону 2017/2018  років у Другій лізі

футболісти стрийської «Скали» провели перший контрольний поєдинок у це зимове міжсезоння, приймаючи дублерів львівських «Карпат».

«Скала» (Стрий) – «Карпати» U-21 (Львів) – 0:1 (0:0)

10 лютого 2018 р. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». -1 градус. Арбітр: Роман Брандибура (Новий Розділ).

«Скала»: Олег Білик (Ігор Фіяло, 60), Роман Николишин (гравець на перегляді, 46), Роман Подоляк, Михайло Березовий, гравець на перегляді, Дмитро Баранов (гравець на перегляді, 46), Євген Заїченко (Валерій Сад, 46), Петро Намуйлик (гравець на перегляді, 46), Сергій Мельник (гравець на перегляді, 46), Дмитро Полюганич (гравець на перегляді, 46), Барнор Брайт.

Головний тренер – Роман Гнатів.

«Карпати»: Олег Мозіль, Володимир Сениця, Назар Виздрик, Андрій Бусько, Дмитро Саутін, Роман Толочко, Віталій Сільченко (Максим Саламаха, 60), Даниїл Сластінов (Дмитро Заїкин, 40), Ігор Богач, Ігор Карпенко.

Головний тренер – Олександр Чижевський.

Гол: Ігор Карпенко (47).

Контрольні матчі між «Скалою» та дублерами «Карпат» є традиційними у футбольне міжсезоння, як зимове, так і – літнє. Востаннє команди зустрічалися торік у Стрию на стадіоні «Сокіл» 5 липня і закінчився цей двобій «сухою» нічиєю. Цікаво, що це був останній матч «малиново-зелених» на цьому стадіоні, адже мерія Стрия опісля так і не надала «Скалі» поле для проведення матчів чемпіонату країни, через що «малиново-зелені» змушені були проводити домашні поєдинки в Моршині.

Для стрийської «Скали» матч проти «Карпат» U-21 був лише першим спарингом у цьому році, оскіль запланована контрольна гра проти чемпіона Львівської області – ФК «Миколаїв», яка мала відбутися 3 лютого, була скасована через сильний снігопад. Дублери «Карпат», натомість, розпочали підготовку значно раніше, оскільки весняна частина у чемпіонаті України серед команд U-21 розпочинається вже в найближчий вікенд і 17 лютого на них вже чекає матч 20-го туру проти луганської «Зорі». Отож гра зі «Скалою» була для молодих «левів» останньою репетицією перед першим офіційним поєдинком в новому році. До гри зі «Скалою» вихованці Олександра Чижевського та Романа Толочка провели шість спарингів, останній з яких відбувся 7 лютого на полі стадіону «Сокіл» у Львові проти тернопільської «Ниви» і де «зелено-білі» переграли третю команду групи А» Другої ліги – 2:1. Перед цим, 4 лютого,  дублери «Карпат» розійшлися миром з ФК «Львів» – 1:1. А ще раніше розгромили польський «Рух» з міста Високі Мазовєцкі – 3:0, юніорів «Карпат» - 2:1, а «Верес» U-19 з рахунком – 4:2. Ще одну перемогу в це зимове міжсезоння дублери «Карпат» здобули над головною командою ФК «Карпати» - 2:1. Як бачимо, нинішній суперник «Скали», який, до речі, пішов на зимові канікули посідаючи третій рядок турнірної таблиці і поступаючись лише трьома очками київському «Динамо» та чотирма – донецькому «Шахтарю», цьогоріч у контрольних поєдинках не програвав: п’ять перемог та одна нічия.

Продовжили дублери «Карпат» безпрограшну серію і в матчі з командою Романа Гнатіва. Єдиний м’яч було забито вже на перших хвилинах другого тайму, коли головний тренер «малиново-зелених» після перерви виставив одразу п’ять гравців, які перебувають на перегляді. А творцем голу став центрфорвард львівської команди Ігор Карпенко, який самотужки створив гол, продершись крізь кількох гравців стриян і з близької відстані переграв Олега Білика. До цього, у першій половині зустрічі, на полі точилася рівна боротьба і з обмалем гольових моментів. Нагоди біля чужих воріт виникали лише після грубих помилок суперника. Так, спочатку міг відкрити рахунок Сергій Мельник, який отримав подарунок від воротаря «Карпат». Однак наш правий вінгер замість того, щоб в один дотик спрямувати круглого у ворота, вирішив зупиняти м’яча і зробив це не надто вдало… Наприкінці першого тайму міг відзначитися і Дмитро Полюганич, однак відпустив м’яч і пробив невдало метрів з 4-5-ти.

Могли покарати господарів і львів`яни, коли Олег Білик рукою вкинув точнісінько на суперника, однак воротаря «Скали» підстрахували партнери.

І на завершення про склад «Скали». З перших хвилин місце у воротах зайняв  Олег Білик, якого в другому таймі замінив Ігор Фіяло. Зліва у захисті грав потенційний новачок, який справив непогане враження, а на правому фланзі оборони виступа Роман Николишин. Пару центральних оборонців склали капітан команди Роман Подоляк та Михайло Березовий.

В опорній зоні грав Дмитро Баранов. Над ним розташувалися два верхні центральні півзахисники: Євген Заїченко та Петро Намуйлик. Крайні атакувальні півзахисники: Дмитро Полюганич (ліворуч) та протилежному фланзі – Сергій Мельник. І на вістрі атаки діяв єдиний форвард Барнор Брайт, який вже грав за «Скалу» два роки тому. У другому таймі на заміну виходили Валерій Сад та п`ятеро гравців, які перебувають на перегляді, однак наразі нічим себе не проявили. Не зміг взяти участь у грі Володимир Гладкий, який два дні до цього на тренуванні зазнав важкої травми і, скоріше за все, не зможе допомогти команді у весняній частині.

Наступний контрольний поєдинок команда Романа Гнатіва проведе вже завтра, 11-го лютого. Це буде дебютна гра в рамках Меморіалу Ернеста Юста проти «Сокола» з Угерсько. Відбудеться цей поєдинок на НТБ ФК «Скала» у Довгому. Початок об 11 годині.