«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2018». ЗА ПУТІВКИ ДО ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ОБИДВІ «СКАЛА» ПОБОРЮТЬСЯ В СТИКОВИХ МАТЧАХ
Sunday, 04 February 2018 20:01

4 лютого, команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-19 провела останні матчі групового турніру в «Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2018»,

організаторами якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України» та та Федерація футболу України.

16-річні вихованці Академії футболу «Скала» свій третій поєдинок проводили проти івано-франківського «Прикарпаття».

АФ «Скала» U-16 (Моршин) – «Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 1:1 (0:0)

4 лютого 2018 року. 13 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Похмуро. -1 градус. Арбітр: Остап Петріца (Миколаїв). Асистенти арбітра: Іван Родін (Львів) та Олег Патик (Львівська обл.).

«Скала» U-16: 1. Святослав Барасюк, 14. Тарас Вахович, 15. Святослав Лазор (22. Віталій Шемеляк, 13), 3. Артем Глібко, 18. Назар Гречанюк 11. Володимир Шевчук, 49. Віталій Полюга-к., 6. Віталій Пазиняк (99. Максим Переходько, 59), 23. Юрій Пазиняк (9. Олег Матуляк, 45),  10. Даниїл Волков, 7. Василь Пасічняк.

Старший тренер – Іван Бубісь.

Голи: Василь Пасічняк (54) – Богдан Гнип (65).

«Скала» ще після другого туру забезпечила собі на 99 відсотків перше місце у групі. Чому на 99? Просто у СДЮШОР Ужгород ще був шанс у разі перемоги над земляками із МФА з різницею у п`ять мячів, але ще треба було щоб і «Скала» програла прикарпатцям. Закарпатське дербі відбулося перед матчем «Скала» - «Прикарпаття». Там було зафіксовано мінімальну перемогу ужгородців, а це означало, що «Скала» остаточно перша, а от друге місце могли посісти івано-франківці, якщо б обіграли моршинську команду з різницею у два м`ячі. Але, як показали подальші події, прикарпатці були ближчими до поразки і мають дякувати центральному захиснику «Скали» Артему Глібку, який за п`ять хвилин до закінчення зустрічі просто «подарував» супернику гольовий момент, не влучивши по м`ячу, чим і скористався Богдан Гнип, після чого рахунок став – 1:1.

А за «Скалу» знову відзначився найкращий бомбардир групи «Моршин» Василь Пасічняк. На 54-й хвилині він, отримавши передачу від партнера, обіграв голкіпера і з лівої ноги спрямував круглого у порожні ворота. У підсумку команда Івана Бубіся посіла перше місце і тепер у стикових матчах на власному полі прийматиме другу команду групи «Львів». А ужгородський СДЮШОР поїде до Львова на стикову гру з переможцем групи «Львів».

***

«Скала» U-19 (Стрий) – МФА (Мукачево) U-19 – 3:1 (2:0)

4 лютого 2018 року. 14 год. Штучне поле ФОК «Олімпія».

«Скала» U-19: Павло Гудименко, Павло Табачинський (Валентин Білінський, 60), Ярослав Анніч (Ярослав Альохін, 80), Богдан Векляк, Олег Луців, Ігор Королевич, Артем Челядін, Микола Ісаєв (Олександр Опарін, 46), Василь Герег (Микола Тишкун, 70), Микита Фомін, Юрій Черепущак (Михайло Лукач, 70).

Старший тренер – Юрій Бакалов.

Голи у «Скали»: Юрій Черепущак (35-пен.; 68), Василь Герег (41).

У цьому матчі вирішувалася доля першого місця у групі. Адже після третього туру могла скластися така ситуація, що три команди могли б на брати однакову кількість очок. Тому нашій команді, щоб остаточно забезпечити собі перше місце у групі і, відповідно, вихід до стикових матчів на другому етапі, треба було зіграти бодай внічию. Звісно, Юрій Бакалов не налаштовував би команду грати на нічию. Тому юніори «Скали» вийшли на заключну гру групового турніру з одним бажанням продовжити переможну серію, що, зрештою, їм і вдалося. «Скала» повністю переграла команду з Мукачевого, хоча та за словами того ж Юрія Бакалова, добре підготовлена і навчена і практикує футбол у короткий пас або «спартаківський стиль» (уболівальники зі стажем пам`ятають). Щоб протидіяти такому стилю необхідно було застосовувати високий пресинг, що і робила наша команда. Ще до перерви у ворота закарпатців влетіло два мячі і обидва були проведені в останні десять хвилин першої половини зустрічі. Спочатку, на 35-й хвилині, заробив пенальті Юрій Черепущак і сам же його реалізував. А ще через шість хвилин після розіграшу стандарту, який виконував Ігор Королевич, далбню стійку замкнув Василь Герег.

Після перерви в одному з епізодів груба помилка наших гравців дозволила МФА провести один гол у відповідь. Однак юніори «Скали» невдовзі знову збільшили двом`ячеву перевагу. На 68-й хвилині вони розіграли багатоходову комбінацію, яку завершив Юрій Черепущак.

Тепер на нашу команду очікує стиковий матч з переможцем групи «Київська область», де беруть участь команди «Любомир» (смт. Ставище), «Чайка» (Вишгород), «Локомотив» (Київ),  «Сталь» (Кам’янське) та донецький «Олімпік». Відбудеться ця гра у проміжку 15-17 лютого.